Vidusskolēni dosies ciemos uz uzņēmumu Draugiem.lv

08.09.2014.

Šonedēļ, 9.un 10.septembrī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras sadarbībā ar Banku augstskolu īstenotā projekta ietvaros, vidusskolēni no Mārupes vidusskolas, Teikas vidusskolas, Rīgas Ostvalda vidusskolas un Rīgas 49.vidusskolas dosies vizītē uz uzņēmumu Draugiem.lv.

Draugiem.lv ir 2004.gadā radīts Latvijas sociālais medijs. „Laikam ejot, sapratām, ka mūsu zināšanas un spējas sniedzas tālāk, tāpēc Draugiem.lv paspārnē radās vairākas idejas, kuras šodien ir pārvērtušās patstāvīgos uzņēmumos,” portālā par sevi raksta tā izveidotāji.

Projekta ietvaros Banku augstskola līdz novembrim visā Latvijā organizēs 80 pasākumus. Vizīšu laikā vidusskolēni un skolotāji iegūs plašāku informāciju par inovatīviem, tehnoloģiski orientētiem komercuzņēmumiem Latvijā, to darbības principiem, tehnoloģiju attīstības līmeni un risinājumiem uzņēmējdarbības izaicinājumu pārvarēšanā. Skolēni tiks iepazīstināti arī ar iespējamām uzņēmējdarbības atbalsta iespējām Latvijā.

Pirmā vizīte uz inovatīvu uzņēmumu noritēja jau aizvadītā mācību gada nogalē, maijā, kad Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas 10.klases skolēni devās uz „Cherry Picking”, kas skolēnu grupas turpina uzņemt arī šoruden.  Turpmāko nedēļu laikā vidusskolēniem būs iespēja doties vizītēs uz uzņēmumu Manaslecas.lv, Gandrs, Lazdonas piens, 55 mārītes, Valmiermuiža, Līvānu mājas, Bungala un citiem.

Sekojiet līdz informācijai Banku augstskolas mājaslapā – pieteikšanās vīzītēm turpinās!

Iepazīties ar uzņēmumu sarakstu un vizīšu laikiem iespējams Banku augstskolas mājaslapā: https://www.ba.lv/node/4462

Projekts „Latvijas skolu izglītojamo intereses par inovatīviem uzņēmumiem rosināšanas pasākumu rīkošana” tiek īstenots aktivitātes „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Banku augstskolas
Komunikācijas un mārketinga daļa
67709290, 26331378,
www.ba.lv