“Motoru apdrošināšanas stāsts” – studenti satiekas ar biznesa pārstāvjiem

26.01.2022.

22.janvārī Banku augstskolas studiju programmas “Risku vadība un apdrošināšana” studentiem bija iespēja tikties ar Latvijas lielākās apdrošināšanas sabiedrības “Balta” Transporta produktu un riska parakstīšanas pārvaldes vadītāju/ galveno risku parakstītāju Kristapu Liecinieku.

Kristaps arī ir studējis Banku augstskolā, un vairāk nekā 14 gados ir ieguvis unikālu pieredzi, strādājot visos apdrošināšanas tirgus segmentos, sākot no pakalpojumu pārdošanas un apdrošināšanas atlīdzībām, līdz pat apdrošināšanas produktu vadībai.

Semināra sākumā studenti prezentēja savus pētījumus, kuros piedāvāja risinājumus apdrošināšanas sabiedrībai divos pretējos virzienos (produkta konkurētspēja vs produkta rentabilitāte). Apdrošinātāja “Balta” pārstāvis novērtēja studentu priekšlikumus, kuri bija gan praktiska rakstura, gan unikāli.

Savukārt Kristaps savā stāstā demonstrēja apdrošināšanas “virtuvi” – interesantus apdrošināšanas gadījumus, finanšu situācijas nianses, tendences klientu servisa apkalpošanā un apdrošināšanas nozarē kopumā.

Banku augstskolas lektors Māris Krastiņš ir viens no Banku augstskolas docētajiem, kurš savos studiju kursos regulāri piedāvā seminārus, satikšanos ar biznesa vidi sadarbībā ar apdrošināšanas un arī citu nozaru pārstāvjiem. Māris Krastiņš saka – paldies apdrošināšanas nozarei!