Līdz 30. novembrim izmēģinājuma piekļuve zinātnisko publikāciju resursam – EBSCO

01.10.2021.

EBSCO ir vadošais pētniecības datu bāzu, e-žurnālu, žurnālu abonementu, e-grāmatu un atklājumu pakalpojumu nodrošinātājs visu veidu bibliotēkām. Vairāk nekā 70 gadus EBSCO ir sadarbojušies ar bibliotēkām, lai uzlabotu pētniecību ar kvalitatīvu saturu un tehnoloģijām. https://www.ebsco.com/

Banku augstskolas bibliotēka izmēģinājuma periodā ļauj piekļūt plašākam zinātnisko publikāciju resursa EBSCO produktu klāstam. Līdz 30. novembrim Banku augstskolas darbinieki un studenti var izmantot resursus “Business Source Complete”“EconLit with Full Text” un “eBook Academic Collection”.

 Izmēģinājuma datubāzēm var piekļūt ierastajā kārtībā – esot augstskolas tīklā (no mājām- izmantojot VPN), jādodas uz EBSCO meklēšanas sākumlapu http://search.ebscohost.com/ un tur jāizvēlas “EBSCOhost Web” (vai “Business Source Complete”, ja vēlaties meklēt tikai šajā produktā). Lapas augšdaļā redzēsiet pieslēgtos izmēģinājuma resursus; atzīmējot tos un spiežot uz pogu “Continue”, nonāksiet meklēšanas lapā, kas dos rezultātus no izvēlētajām datubāzēm.