KPMG diena Banku augstskolā

24.11.2022.

17. novembrī Banku augstskolā norisinājās KPMG diena. Pie Banku augstskolas bakalaura studiju programmu Finanses 1., 2. un 3. kursa, Biznesa procesu vadība 1. un 2. kursa, Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas 1.kursa studentiem viesojās eksperti ar dažādām aizraujošām vieslekcijām.

ESG & ilgtspējas konsultāciju pakalpojumu vadītāja IEVA KUSTOVA ar vieslekciju “Kā ilgtspēja saistīta ar sekmīgu uzņēmējdarbības vadību?”

Partnere, nodokļu konsultante ILZE BERGA ar vieslekciju “Kāpēc ne katrs labs finansists vai jurists var būt labs nodokļu konsultants?”

Vadošā partnere ARMINE MOVSISJANA ar vieslekciju “Ko ēd revidents?”

Vecākais projektu vadītājs (KPMG Lighthouse Datu un Tehnoloģiju centrs Latvijā) EDVĪNS ELFERTS ar vieslekciju “Trends in Business & Analytics consulting: What skills do you need to be a successful consultant?”

Dienas pirmajā pusē, studentiem bija iespēja ne tikai klausīties ekspertu vieslekcijās un smelties iedvesmas un pieredzes stāstus, bet arī apmeklēt KPMG stendu Banku augstskolas 1.stāva foajē, kur uzņēmuma pārstāves pastāstīja studentiem par prakses un darba iespējām, kā arī atbildēja uz citiem studentiem interesējošajiem jautājumiem par un ap KPMG.

“Man un maniem kolēģiem bija liels prieks tikties ar lieliskajiem Banku augstskolas studentiem. Tā bija vērtīga iespēja ne tikai iepazīstināt studentus ar mūsu uzņēmumu un pakalpojumiem, bet arī ļaut studentiem ieskatīties, kā izskatās mūsu ekspertu ikdiena darbā KPMG,” norāda Armine Movsisjana, KPMG Latvijā vadošā partnere.

Liels paldies KPMG komandai un vieslektoriem par lieliskajām lekcijām un iespēju iepazīstināt mūsu studentus a KPMG vidi, darbiniekiem un darba specifikām.