Koris ’’Monēta’’ izsludina uzņemšanu – pieteikšanās līdz 21.oktobrim!

22.09.2021.

Visus, kas vēlas šogad iesaistīties mūsu augstskolas dziedošo studentu rindās, jauktais koris MONĒTA aicina pieteikties uz noklausīšanos. Rakstiet e-pastu Banku augstskolas kora mākslinieciskajai vadītājai Ilzei Feldmanei – ilze.feldmane@ba.lv

Šogad jauktais koris MONĒTA uzņem jaunus dziedātājus visās balsu grupās. Mēģinājumi notiek otrdienās un ceturtdienās pulksten 18.00 Banku augstskolas aktu zālē, Skanstes ielā 43 – 2. stāvā. Pieteikšanās un noklausīšanās paredzēta mēģinājuma dienās, klātienē ierodoties uz mēģinājumu.

Banku augstskolas jauktais koris MONĒTA ir jauns, daudzsološs un aktīvs jauniešu koris, kurā sadziedājušies ne tikai Banku augstskolas studenti un absolventi, bet arī jaunieši no citām augstskolām.

Kora mākslinieciskā vadītāja Ilze Feldmane:

‘’Nāc un dziedi, attīsti un pilnveido savu dziedātprasmi, iesaisties un līdzdarbojies kora dzīvē un iegūsti jaunus draugus! Kļūsti par XXVII Vispārējo Dziesmu un deju svētku dalībnieku 2023. gadā kopā ar mums!’’.

MONĒTA savu muzikālo darbību atsāka 2011.gadā un šo gadu laikā ir ne vien kļuvusi par Banku augstskolas dziedošo vizītkarti, bet arī bijusi aktīva un pamanāma Latvijas mūzikas notikumu dalībniece. Koris starptautisko pieredzi guvis starptautiskajā akadēmisko koru festivālā IFAS Čehijā – speciālbalva ‘’Jaunā cerība’’, starptautiskajā koru festivālā Parīzē, Francijā, Pasaules koru olimpiādē Rīgā, Baltijas studentu dziesmu un deju svētkos ‘’Gaudeamus’’, Vispārējos Latvijas Dziesmu un deju svētkos, Muzeju nakts pasākumos, I.Teterovska koru grupas koncertos Rīgas Domā un Sv. Pētera baznīcā, Latvijas radio ‘’Muzikālajā bankā’’ Ventspilī.

Kora dziedātāji kuplina gan augstskolas izlaidumus, gan Valsts svētku un Ziemassvētku koncertus, gan arī bieži tiek aicināti piedalīties dažādos pasākumos visā Latvijā, ieskandinot ne tikai Rīgas krastmalu un Brīvības pieminekli, bet arī tuvākas un tālākas Latvijas pilsētas. Vairāk: https://m.facebook.com/ChoirMoneta/