Konkurss Bizness24h saņem Eiropas Komisijas balvu NACIONĀLAIS UZVARĒTĀJS 2021

09.09.2021.

Ikgadējais Banku augstskolas konkurss uzņēmējdarbības uzsākšanai vecāko klašu audzēkņiem un studentiem Bizness24h ieguvis  novērtējumu “NACIONĀLAIS UZVARĒTĀJS 2021 Eiropas Komisijas konkursā “Uzņēmējdarbības veicināšanas balva 2021” kategorijā Biznesa spējas veicināšana Eiropā. Iekļūstot nacionālā uzvarētāja kārtā Bizness 24h tagad pretendē uz galveno balvu Eiropas mērogā.

Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvas 2021 ieguvēji katrs savā kategorijā tiks nosaukti EEPA ikgadējā ceremonijā Mazā un vidējā biznesa asamblejas laikā no 15. līdz 17. novembrim, par to Banku augstskolas (BA) vadību informējis EEPA (European Enterprise Promotion Award) sekretariāts.

Savos iespaidos dalās BA absolvente un konkursa Bizness24h vadītāja 2021. gadā Elīna Peiseniece:

“Šī ziņa ir īpašs novērtējums Banku augstskolai, īpaši tās Studējošo pašpārvaldei, kas ir šī konkursa rīkotāji, un visiem mūsu partneriem. Esam ļoti, ļoti gandarīti būt Nacionālās balvas 2021 ieguvēji Latvijā un turēsim visi īkšķīšus par fināla kārtu šai balvai jau Eiropas mērogā novembrī. Atceros, tas sākās ar ideju 2009.gadā kā pāris dienu pasākums ar nelielu pulku dalībnieku. No tā laika nāk 24 stundas nosaukumā, jo tad par biznesu simulācijas spēles ietvaros bija jādomā vismaz diennakti, lai iegūtu labu rezultātu. Laikam ejot, esam jau simtiem dalībnieku, ar dažādiem formātiem un patiesi aktuālām tēmām. 2020. gadā vēlējāmies, lai dalībnieki izjustu patiesu biznesa garšu, tāpēc konkursā integrējām gadījuma izpēti. Savukārt šogad globālās pandēmijas ietekmē vēlējāmies ļaut dalībniekiem iegūt vēl vērtīgākas prasmes un ierasto biznesa plānu izstrādes vietā ieviesām praktisku pārdošanas stratēģiju izstrādes un ieviešanas meistarklasi divu mēnešu garumā. Arvien vairāk pārliecinājāmies, ka Bizness24h kā uzņēmējspējas veicināšanas projekts mūsu talantīgajiem jauniešiem ir izcila ideja un tikpat labas sadarbības paraugs ar reālu biznesa vidi, ar atsaucīgiem Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem. Tagad Eiropas Komisijas augstais novērtējums stiprina mūsu pārliecību, ka ir vērts turpināt un augt tālāk.“

Bizness24h ir Latvijā lielākais ikgadējais uzņēmējdarbības uzsākšanas konkurss vidusskolēniem un studentiem, kura ietvaros dalībnieki gūst jaunas zināšanas par uzņēmējdarbību un pārbauda tās reālās biznesa simulācijās. Konkursu Bizness24h organizē Banku augstskolas Studējošo pašpārvalde (BASP) kopā ar Banku augstskolu un Nordic Group, piedaloties partneriem: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA), Swedbank, airBaltic un šogad arī – TET un “ClickFunnels” (ASV). Šogad Bizness24h konkurss notika 13. reizi, un pirmo reizi tā norise tika organizēta pilnībā attālināti – 1.kārtai pieteicās ap 700 skolēnu un studentu. Biznesa Guru 2021” titulu fināla kārtā 10. maijā ieguva komanda “Trīs lietas manā zāļu skapītī stāv!”, kura pārstāvēja Rīgas Valsts 1. ģimnāziju un Āgenskalna Valsts ģimnāziju: ba.lv/augstskola/zina/sveicam-konkursa-bizness24h-2021-uzvaretajus/.

Uz konkursa norises gaitu iespējams atskatīties konkursa mājaslapā bizness24h.lv vai Facebook lapā facebook.com/Bizness24h.