Konkursam BIZNESS 24H pieteicies rekordliels skaits jauniešu – 969!

01.02.2022.

Konkursam “Bizness24h” šogad ir saņemts rekordliels pieteikumu skaits – cīņai par titulu “Biznesa guru 2022” šogad ir pieteikušies cīnīties 969 jaunieši jeb 323 komandas no visas Latvijas un tādām valstīm kā Spānija, Horvātija un Krievija. Pagājušajā gadā par titulu “Biznesa guru 2021” cīnījās 687 dalībnieki.

Jau 2.februārī tiešsaistē norisināsies konkursa “Bizness24h” 1.kārta, kuras laikā dalībnieki varēs iejusties īsta uzņēmēja lomā, radot idejas uzņēmuma attīstībai. Šajā gadā 1.kārtas “Gadījuma izpēte” jeb “Case study” tika izveidota sadarbojoties ar uzņēmumu Swedbank, kas nodrošina, ka jauniešiem ir iespēja rast risinājumu reāla uzņēmuma aktuālam problēmjautājumam. 24 stundu garumā jaunieši gan risinās organizatoru sniegto gadījuma izpēti, gan iegūs jaunas zināšanas, klausoties jomu profesionāļu sniegtās lekcijas.

100 komandas, kas būs saņēmušas augstāko vērtējumu konkursa 1.kārtā, turpinās cīņu konkursa 2.kārtā, kas norisināsies no 24.februāra līdz 29.aprīlim. Šīm komandām būs unikāla iespēja 2 mēnešu garumā apgūt vienu no tiešsaistes pārdošanas mārketinga veidiem – pārdošanas tuneļus. 2.kārtas ietvaros dalībnieki gūs praktisku pieredzi un sasniegs jau reālus pārdošanas rezultātus.

 “Bizness24h” ir lielākais ikgadējais izglītojošais uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss Latvijā, ko organizē Banku augstskolas studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Banku augstskolu, Swedbank, LIAA un Nordic training. Konkurss paredzēts vidusskolas vecāko klašu skolēniem un studējošajiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Izmantojot sadarbības partneru sniegtos izaicinājumus, dalībniekiem tiek nodrošināta iespēja iejusties īstā biznesa vidē un izdzīvot darbpilna uzņēmēja ikdienas dzīvi. Konkurss norisinās 2 kārtās, dodot iespēju dalībniekiem gan pierādīt savas jau esošās iemaņas, gan iegūt jaunas prasmes, izmantojot jauniegūtās zināšanas praktiski.

Informācijai par konkursa aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi arī konkursa “Bizness24h” Facebook kontā facebook.com/Bizness24h, kā arī mājaslapā bizness24h.lv.