Komercializācijas Reaktors sadarbībā ar Banku augstskolu organizē info-sesiju par iespēja uzsākt jaunu biznesu augsto tehnoloģiju jomā

16.10.2019.
Komercializācijas Reaktors sadarbībā ar Banku augstskolu 21. oktobrī organizē Commercialization Reactor`s Ignition Event info session studentiem, absolventiem un viesiem. Tā ir lieliska iespēja uzsākt jaunu biznesu augsto tehnoloģiju jomā, saņemt investīcijas un atbilstošu apmācību.  Dalība šajā pasākumā un akselerācijas programmā ir bez maksas, projektu līdzfinansē ALTUM.
Ja Jums ir interese piedalīties, esiet laipni gaidīti BA konferenču zālē 21. oktobrī plkst. 17.00
Info-sesijas formāts ir paredzēts sekojošs:
  • 10 min prezentācija par Komercializācijas Reaktoru un pasākumu “Ignition Event”;
  • 20 min pieredzējušie uzņēmēji dalās pieredzē par savu augsto tehnoloģiju biznesa attīstību, investīciju piesaisti, produkta izveidi utt.
  • 30 min jautājumi no auditorijas, diskusijas.
Komercializācijas Reaktors ir augsto tehnoloģiju biznesa akselerators un investīciju fonds, kas atrodas Rīgā un 1.-2 novembrī organizē pasākumu “Ignition Event”, kur Latvijas esošie un potenciālie uzņēmēji varēs iepazīties ar zinātnieku izstrādātām tehnoloģijām no dažādām valstīm un izveidot kopīgus high-tech jaunuzņēmumus, kuriem, savukārt, būs iespēja piedalīties akselerācijas programmā un saņemt sēklas investīcijas jaunizveidota biznesa attīstībai.