Kiberdrošības mēneša un “Kiberšahs 2019” ietvaros – 2 atvērtās lekcijas/semināri Banku augstskolā

24.09.2019.
Tiem, kas palaida garām tiešraidi vai izlaida iespēju piedalīties seminārā, iesakām sekot līdzi BA informācijas kanāliem. Ieraksti būs pieejami drīzumā.

Kiberdrošības mēneša* ietvaros, Banku augstskola sadarbībā ar ISACA biedrību aicina ik vienu interesentu uz atvērtajiem kiberdrošības semināriem 4. un 5. oktobrī.

*Oktobris Banku augstskolā ir ar Kiberdrošību saistīto jautājumu mēnesis. Tā mērķis ir veicināt sadarbību starp valdību un nozari, lai vairotu izpratni par kiberdrošības nozīmi un kā lietotājiem būt pasargātiem tiešsaistē.

@ISACA_Latvia, #cyberchess2019

Lai pieteiktos uz bezmaksas atvērto lekciju/semināru klātienē: aicinām aizpildīt anketu

Atvērtā lekcija/seminārs “Kibertelpas psiholoģiskie aspekti”

4. oktobrī, plkst. 18:00–21:00, K.Valdemāra iela 161, Rīga, konferenču zālē, 1. stāvā.

Lektors: Mischa Coster, Pelēkās matērijas psiholoģijas eksperts

Mischa Coster ir zinātņu maģistrs psiholoģijā, pelēkās matērijas psiholoģijas eksperts, uzstājas konferencēs par patērētāju un sociālo psiholoģiju, plašsaziņas līdzekļu psiholoģiju, uzvedības ietekmi, eskalācijas novēršanu, nepatiesām ziņām un sociālo inženieriju. Viņš ir arī žūrijas loceklis Digitālās komunikācijas balvai, TEDxUtrecht līdzdibinātājs un sertificēts mikro-izteiksmju atpazīšanas eksperts.

 

Avots: Linkedin profils Mischa Coster

Atvērtā lekcija/seminārs “360/OS: OSINT praktiskās metodes”

5. oktobrī, plkst. 9:00-12:00, K.Valdemāra iela 161, Rīga, konferenču zālē, 1. stāvā.

Lektori: digitālie pētnieki Nika Aleksejeva un Roman Osadchuks no DFRLab

Nika Aleksejeva ir digitālā pētniece DFRLab, Baltijas valstīs, Krievijā un tās reģionā. Viņa izmanto OSINT (Open Source Intelligence) rīkus un metodes, lai pārraudzītu vēlēšanas, militārās mācības un tehnoloģiju ietekmi uz digitālo informācijas vidi. Viņas formālā izglītība komunikācijas zinātnē un politoloģijā apvienojumā ar viņas praktiskajām zināšanām par informācijas tehnoloģijām un datu analīzes prasmēm palīdz viņai sniegt dziļākus ieskatus par galvenajiem notikumiem digitālās komunikācijas telpās. Pirms pievienošanās DFRLab Nika darbojās Infogram grupā. Nika kā brīvprātīgā vada Datu skola Latvijā.

Avots: Linkedin profils Nika Aleksejeva

Roman Osadchuk ir Eirāzijas reģiona pētniecības asistents Atlantijas padomes Digitālās kriminālistikas izpētes laboratorijā. Nesen Romāns ieguva MPA grādu Maksvelas Pilsonības un sabiedrisko lietu skolā, kur viņš koncentrējās uz informācijas politiku. Pirms pievienošanās DFRLab viņš ieņēma vairākus amatus Ukrainā Krīzes mediju centrā, kur viņš piedalījās sarunās par decentralizācijas reformu un administratīvo atbalstu iekšējām operācijām.

 

Avots: atlanticcouncil.org

Par dalību semināros ISACA biedri varēs iegūt līdz 6CPE.
Pasākums ir publisks un var tikt pārraidīts tiešraidē. Pasākuma runātāji var tikt filmēti, bildēti un ierakstīti publicitātes un reklāmas nolūkos. Jautājumi no auditorijas audio formā var tikt ierakstīti un izmantoti kombinācijā ar video/foto.