Kas ir #NEAPTURAMIE?

19.06.2021.

Kaut arī vidusskolēni vēl tikai gatavojas diploma saņemšanai par vidējās izglītības iegūšanu, tomēr Latvijas augstskolu sāncensība par labāko no labākajiem piesaisti savam studējošo lokam, ir sākusies un pieņemas arvien spēkā. Uzņemšanas sezona 2021 ir klāt!

Banku augstskolā uzņemšanas process rit kopš 15.marta, kad iesākām to reflektantu dokumentu izskatīšanu, kuri diplomus ir ieguvuši pirms 2021. gada. Turpinām ATVĒRTO DURVU DIENU pasākumus, piesaistot gan Latvijas, gan citu valstu pretendentus studijām.

Banku augstskolas UZŅEMŠANAS 2021 piedāvājumā esam apkopojuši skaitļus un faktus, kas liecina, ka Banku augstskola sniedz biznesa un finanšu izglītību, kas patiesi atmaksājas:

  • 60% mūsu studentu sāk pelnīt jau studējot, jo mēs palīdzam veidot karjeru – prakse vienmēr būs teorijas vislabākais pavadonis;
  • 92% absolventu ir darbs, un vairākums no mūsējiem (87%) karjeru turpina prestižās darba vietās augstas kvalifikācijas amatos, jo darba tirgū ienāk ar darba pieredzi;
  • mūsu absolventiem ir #2 augstākais atalgojuma līmenis pēc studijām!

Visa noderīgā informācija vienuviet studētgribētājiem tagad ir apkopota UZŅEMŠANAS 2021 īpašā mājaslapā: https://www.ba.lv/uznemsana2021/ Ieskaties!

Un tomēr – kas tad ir #NEAPTURAMIE? Par #NEAPTURAMAJIEM esam nodēvējuši gan mūsu absolventus, gan mūsu studentus. Visus. Meklējot Banku augstskolas piedāvājuma “zelta griezumu”, vērtējām studiju gaitā gūtās priekšrocības un secinājām, ka Banku augstskolai piederīgos raksturo neatlaidība, mērķtiecība un īpaša veiksme karjerā, sava biznesa veidošanā. Mūsu atbalstītāji šogad, uzrunājot visus studētgribētājus, ir trīs absolventi no dažādām jomām – Ivars Svilāns, Latvijas Bankas Komunikācijas pārvaldes vadītājs, Lineta Mikša, “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja un Māra Lieplapa – pati sava biznesa un zīmola PLŪKT veidotāja.

Aicinām ikvienu iepazīt Banku augstskolu kā vienu no labākajām iespējām studēt Latvijā!

Iepazīsti #NEAPTURAMOS – iepazīsti studiju iespējas Banku augstskolā! Piesakies studijām: https://uznemsana.ba.lv/

Mēs esam pirmā izvēle reālistiem, kam nav slinkums rēķināt.

Mēs esam biznesa izglītība, kas atmaksājas visātrāk.

Mēs esam Banku augstskola.

#NEAPTURAMIE