Kārļa Danēviča atvērtā lekcija: “Ekonomiskie cikli. Kā izskatīsies nākamā krīze.” 20.decembrī

04.12.2018.

Ceturtdien, 20. decembrī plkst. 15:30, K. Valdemāra ielā 161, Konferenču zālē notiks atvērtā* lekcija un diskusija “Ekonomiskie cikli. Kā izskatīsies nākamā krīze.”, kurā uzstāsies Banku augstskolas absolvents Kārlis Danēvičs. Lekciju klātienē var apmeklēt aizpildot anketu zemāk līdz 19.decembra plkst. 23:59 vai arī skatīties to tiešsaistē Banku augstskolas mājaslapā www.ba.lv vai Facebook lapā. Vietu skaits ir ierobežots!

Kārlis Danēvičs ir SEB bankas valdes loceklis, risku un kreditēšanas jomas vadītājs. Kārlim Danēvičam ir ļoti plaša pieredze banku sektorā, viņš ir vadījis Kreditēšanas pārvaldi, Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldi, bijis finanšu direktors un jau vairāk nekā četrus gadu pilda valdes locekļa pienākumus.

*Šis ir publisks un bezmaksas pasākums, kurā var notikt fotografēšana un filmēšana. Piedaloties šajā pasākumā, Jūs, iespējams, tiksiet filmēts un nofotografēts. Ieejot pasākuma norises vietā, Jūs dodat piekrišanu un pilnvarojumu Jūs filmēt, fotografēt un ierakstīt pasākuma skaņu, kā arī pasākuma rīkotājiem izmantot iegūtu materiālu pēc saviem ieskatiem. Ja nevēlaties tikt filmēts un fotografēts, lūdzam par to informēt pasākuma organizētājus.