“KABADA” projekts veiksmīgi prezentēts starptautiskā vebinārā

11.10.2022.

Š.g. 28.septembrī, veiksmīgi noritēja Banku augstskolas mācībspēku Jāņa Hermaņa un Kristapa Lešinska organizētais starptautiskais vebinārs “KABADA, Tavs biznesa palīgs: rīks, kas palīdzēs un atbalstīs uzņēmējdarbības uzsākšanu digitālajā laikmetā”. Šis bija pirmais vebināru sērijā, kuru mērķis ir popularizēt KABADAs rīka konceptu un funkcionalitāti potenciālajiem lietotājiem, iedrošinot rīku izmēģināt un atklāt, kā tas var palīdzēt jaunajai paaudzei, kura plāno sākt savu biznesu, bet vēlētos jau iepriekšējo pieredzi uzņēmējdarbībā.

Vebināru atklāja Skillman Team komunikācijas vadītāja Valentina De Vico, docents Jānis Hermanis pastāstīja par to, kas tad ir KABADA rīks, docents Kristaps Lešinskis turpināja un informēja par to, kā KABADA var kalpot kā ļoti svarīgs uzņēmējdarbības vadības instruments augstākajā izglītībā, savukārt Entrepreneurship Institute (ENTRI, Lietuva) projektu vadītāja Ugne Supraviciene vebināra klausītājiem pastāstīja par KABADA instrumenta lietošanu izglītībā par uzņēmējdarbību jauniešiem.

Vebinārs norisinājās ļoti veiksmīgi un rosināja lielu interesi par KABADA instrumentu gan  kā partneru, citu mācībspēku, tā arī Banku augstskolas studentu vidū. Liels paldies visiem vebināra dalībniekiem, Jūs patiešām bijāt plašā skaitā.

Vebināra ierakstu iespējams noskatīties šeit: https://kabada.eu

KABADA ir Eiropas Savienības Erasmus+ programmas KA2  Zināšanu apvienības līdzfinansēts projekts Nr. 612542-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-KA, kura mērķis ir izstrādāt jaunu, inovatīvu rīku (ar mākslīgā intelekta elementiem), kurš automatizēti sniegtu uzņēmējdarbības uzsācējiem atbalstu biznesa idejas un biznesa plāna novērtēšanā, kā arī sniegtu rekomendācijas tālākām darbībām.

Rezultāti, kuru izstrāde būs balstīta pētniecībā, projektu īstenojot ciešā  augstākās izglītības iestāžu un industrijas sadarbībā, tāpat arī zināšanu pārnesē starptautiskā līmenī, būs brīvi pieejami jebkuram interesentam, kuram būs svarīgi iegūt savas biznesa idejas novērtējumu un pārliecību par biznesa plāna dzīvotspēju. Tie būs izmantojami arī uzņēmējdarbības izglītībā, pilnveidojot atbilstošos studiju kursus.