Jauno akadēmisko gadu Banku augstskolā atklāj Jānis Reirs, Līga Meņģelsone un Andrejs Ēķis

02.09.2015.

Lai sveiktu Banku augstskolas studentus jaunajā akadēmiskajā gadā, šodien, 2015.gada 1.septembrī Banku augstskolā viesojās Finanšu ministrs Jānis Reirs,  Latvijas darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone un uzņēmējs Andrejs Ēķis.

J.Reirs savā uzrunā pievērsa studentu uzmanību pasaulē notiekošajiem procesiem, kā piemērus minot Grieķijas finanšu krīzi un bēgļu jautājumu, kā arī pievērsās Latvijas aktualitātēm, tai skaitā valsts budžeta veidošanas jautājumiem.  Finanšu ministrs skaidroja, cik būtiski ir šie procesi katram Latvijas iedzīvotājam, un aicināja studentus sava viedokļa un attieksmes veidošanā izvērtēt visus notiekošā aspektus un konsekvences.

Savukārt Latvijas darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone vedināja studentus  domāt par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu, kā arī aktīvi paust viedokli par sev aktuāliem uzņēmējdarbības jautājumiem sabiedrībā, piemēram, iesaistoties dažādu sabiedrisku organizāciju darbā.

1.septembrī pirmajā vieslekcijā Banku augstskolā jaunajā akadēmiskajā gadā ar studentiem tikās arī uzņēmējs un producents Andrejs Ēķis. Studentus iedvesmoja viņa stāstījums par dažādām situācijām uzņēmējdarbības vidē un lēmumu pieņemšanas procesu, Viņš dalījās arī savā pieredzē elektronisko mediju mārketinga un kino industrijā, kā arī sniedza īsu ieskatu savas jaunākās filmas tapšanas aizkulisēs.

Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs: „Esam gandarīti par iespēju mūsu studentiem, uzsākot jauno akadēmisko gadu, tikties ar tik interesantiem cilvēkiem – sabiedrības viedokļu līderiem.”

Banku augstskola ir valsts dibināta augstākās izglītības iestāde, kas jau vairāk nekā divdesmit gadus ir viena no atpazīstamākajām Latvijas biznesa skolām. Šobrīd tā īsteno kopskaitā 14 akreditētas profesionālās augstākās izglītības studiju programmas biznesa vadības un finanšu izglītības virzienos visos studiju līmeņos.