Izmantosim vakcinācijas iespējas!

12.05.2021.

Darbs un studijas Banku augstskolā joprojām notiek pamatā attālinātā formātā, ievērojot COVID19 pandēmijas ierobežošanai noteiktos ierobežojumos. Tomēr šobrīd Latvijā iet plašumā masu vakcinācija pret COVID19  – ikvienam ir iespēja brīvi saņemt valsts apmaksātu vakcīnu, kas nodrošinās to, lai nebūtu smagas slimības gaitas, un ar laiku, vakcinēto iedzīvotāju skaitam palielinoties, varēsim pamazām atteikties no ierobežojumiem. Banku augstskolas personāls, arī daļa studentu jau aktīvi izmanto šo iespēju, lai vakcinētos pret COVID19.

Banku augstskolas rektore Līga Peiseniece:  “Noteikti kāds no mums vēl šaubās, atliekot kaut kad vēlāk pieteikšanos, kāds nav paspējis to izdarīt objektīvu apstākļu dēļ. Tikmēr mēs visi dzīvojam un strādājam ierobežojumu diktētā situācijā. Es vēlētos aicināt izdarīt šo izvēli, un, ja vien iespējams – vakcinēties! Šī vakcinācija ir mūsu iespēja atgriezties darbā, atgriezties lekcijās – sākumā varbūt pie hibrīdlekciju studijām. Domājam cerīgas domas jau par šo septembri! Vakcinācija ir mūsu iespēja atgriezties, satikties, ceļot, dzīvot un svinēt dzīvi. Studentiem tā ir studija laika īstā dzīve, kā arī  došanās apmaiņas braucienos Erasmus+ programmā un citas mobilitātes aktivitātes, protams, tā ir arī augstskolas izlaiduma svinēšana klātienē vismaz nākamgad!”

Noderīga INFORMĀCIJA – vietnē manavakcina.lv jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā virs 18 gadiem var izvēlēties sev tuvāko un ērtāko vakcinācijas vietu Latvijā un savu pieraksta laiku. Lai reģistrētos savai vakcīnai, jāiet uz vietni manavakcina.lv, jāautorizējas ar internetbanku vai eParakstu un jāizvēlas vieta un laiks. Vakcīnai var pieteikties arī pa tālruni 8989.

Arī Latvijā studējošam pilna laika ārvalstu studentam ir tiesības uz Latvijas valsts apmaksātu vakcinācijas pakalpojumu pret COVID19.  Pieteikšanās notiek, zvanot pa tālruni – 8989.

 Vakcinēsimies, sargāsim sevi un citus! Tad atkal drīz varēsim satikties un darboties un studēt arī klātienē!