Banku augstskolas un LIAA projekta ietvaros Kuldīgas centra vidusskolas skolēni iepazīstas ar uzņēmumu „MGS FACTORY”

26.09.2014.

Šodien, 26. septembrī, Kuldīgas centra vidusskolas 12.klašu skolēni Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Banku augstskolas īstenotā projekta ietvaros iepazinās ar uzņēmuma „MGS FACTORY” darbību.

Uzņēmums ražo sava zīmola “DIP DAP” koka rotaļlietas, mājas interjera priekšmetus, kā arī sniedz frēzēšanas pakalpojumus. Skolēniem bija iespēja apmeklēt ražotni, iepazīties ar darba procesu un gatavo produkciju, kā arī klausīties uzņēmuma pārstāves prezentācijā un iedvesmojošā stāstā.

Skolēnu vizītes uzņēmumos tiek organizētas ar mērķi jauniešos un pedagogos radīt izpratni un interesi par inovācijām un uzņēmējdarbības sniegtajām iespējām un priekšrocībām. Vizīšu laikā vidusskolēni iegūst informāciju par inovatīviem, tehnoloģiski orientētiem komercuzņēmumiem Latvijā un tiek rosināti domāt par iespēju pievērsties uzņēmējdarbībai.

Projektu „Latvijas skolu izglītojamo intereses par inovatīviem uzņēmumiem rosināšanas pasākumu rīkošana” īsteno LIAA sadarbībā ar Banku augstskolu aktivitātes „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Eiropas Savienība.

Iepazīties ar uzņēmumu sarakstu un pieteikties vizītēm var Banku augstskolas mājaslapā: https://www.ba.lv/node/4462

Papildu informācija: Aija.Rantina@ba.lv, tālr. 67709281, 29497363.

Dip_Dap