Hermaņa Juzefoviča atvērtā lekcija: “Mājsaimniecību brīvo līdzekļu ieguldīšana vērtspapīros.” 30.janvārī

08.01.2019.

Trešdien, 30. janvārī plkst. 15:30, K. Valdemāra ielā 161, Konferenču zālē notiks atvērtā* lekcija un diskusija “Mājsaimniecību brīvo līdzekļu ieguldīšana vērtspapīros.”, kurā uzstāsies Banku augstskolas absolvents Hermanis Juzefovičs. Lekciju klātienē var apmeklēt aizpildot anketu zemāk līdz 28.janvāra plkst. 23:59 vai arī skatīties to tiešsaistē Banku augstskolas mājaslapā www.ba.lv vai Facebook lapā

Lekcijā uzzināsi visu par vērtspapīru tirgu, kā to redz mājsaimniecība, brīvo līdzekļu īpašnieks un kāda ir to loma. H.Juzefovičs lekcijā skaidros tirgus dalībnieku uzvedību, ko un kā darīt mājsaimniecībām, ja tās vēlās ievietot savus līdzekļus biržās. Tāpat arī viņš dalīsies personiskajā pieredzē un stratēģijā, kā arī praktiskos ieteikumos, kā finanšu sektoram piesaistīt mājsaimniecību līdzekļus un kā mājsaimniecībām izvietot savus līdzekļus vērtspapīru tirgū.

H.Juzefovičs ir Banku augstskolas absolvents, Latvijas Finanšu Tirgus Dalībnieku asociācijas vadītājs. H.Juzefovičam ir pieredze ražošanā, uzņēmējdarbības uzsākšanā un vērtspapīru tirgū. Savus pirmos vērstpapīrus viņš iegādājās Rīgas Fondu Biržā 1998.gadā, bet ASV biržā 2004.gadā. Šobrīd viņš aktīvi darbojas Baltijas un Amerikas vērtspapīru tirgos.

*Šis ir publisks un bezmaksas pasākums, kurā var notikt fotografēšana un filmēšana. Piedaloties šajā pasākumā, Jūs, iespējams, tiksiet filmēts un nofotografēts. Ieejot pasākuma norises vietā, Jūs dodat piekrišanu un pilnvarojumu Jūs filmēt, fotografēt un ierakstīt pasākuma skaņu, kā arī pasākuma rīkotājiem izmantot iegūtu materiālu pēc saviem ieskatiem. Ja nevēlaties tikt filmēts un fotografēts, lūdzam par to informēt pasākuma organizētājus.