Finanšu izglītības nedēļas ietvaros Saeimā viesosies Banku augstskolas studenti

12.03.2015.

Šodien, 12.martā, Finanšu izglītības nedēļas ietvaros Saeimā viesosies Banku augstskolas studenti.

Finanšu izglītības nedēļa Latvijā tiek rīkota jau trešo gadu. Šogad tās devīze ir „Krāj zināšanas! Krāj gudri!”, aicinot ikvienu dalīties ar citiem līdzcilvēkiem padomos un atziņās par naudas lomu viņa dzīvē, privāto uzkrājumu veidošanu un citiem ar naudu saistītiem jautājumiem.

Banku augstskolas studenti 12.martā projekta ietvaros apmeklēs Saeimas sēdi un tās pārtraukumos intervēs deputātus, aicinot atbildēt uz jautājumiem par to, kā gudri rīkoties ar naudas līdzekļiem, kādu naudas krāšanas taktiku viņi izmanto un kā ikvienam vajadzētu izglītoties finanšu jautājumos. Jaunieši iegūtās atbildes apkopos un, tās tiks publicētas finanšu nedēļas mājaslapā.

Studentiem Saeimas namā plānota arī tikšanās ar Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju K.Šadurski.

„Uzskatu, ka spēja gudri un saprātīgi rīkoties ar finanšu līdzekļiem ir fundamentāla vērtība veiksmīgas un pašpietiekamas personības attīstībai. Prasme gudri rīkoties ar naudu ir svarīga mūsu valsts ekonomiskajai izaugsmei, jaunas un konkurētspējīgas uzņēmēju paaudzes veidošanai, kas nākotnē ar nodokļu ieņēmumiem veidos mūsu valsts budžetu. Tādēļ ir svarīgi, ka jaunieši savas zināšanas un pieredzi varēs papildināt Saeimā, deputātiem daloties savās atziņās par naudas lietām. Ne tikai personīgā, bet arī citu pieredze un zināšanas ir būtisks priekšnoteikums, lai veidotu prasmi pareizi rīkoties ar naudu, kur vēlmes ir līdzsvarā ar vajadzībām,” pauž Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Kārlis Šadurskis.

Saeimas preses dienesta informācija
Tālr. 67087218, mob.: 26136160
e-pasts: prese@saeima.lv