Erasmus+ Partnerships to Ensure Risk Management in practice Biznesa nedēļa

22.05.2017.

Banku augstskolā tika aizvadīta Erasmus+  Partnerships to Ensure Risk Management in practice (PERM) starptautiskā biznesa nedēļa, kuras laikā tika uzņemti viesi no Roterdamas universitātes un Vilniaus Kolegija. Divpadsmit studenti no Latvijas, Lietuvas un Nīderlandes nedēļas ietvaros, jauktās komandās, izstrādāja risku vadības plānu. Studentiem tika dots uzdevums no Latvijas lielākā uzņēmumam Latvenergo, izvērtēt unikālu objektu – Ķeguma HES.

Lai iepazīstinātu ar uzdevuma specifiku un situāciju Latvijā, sadarbības partneri studentiem organizēja lekcijas par Latvijas vidi, klimata riskiem, kā arī riska menedžmentu. Tāpat arī tika organizēta ekskursija uz Ķeguma HES, kur studenti varēja iepazīties ar HES darbību un noskaidrot sev interesējošos jautājumus. Pateicamies sadarbības partneriem – Latvenergo, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centram, apdrošināšanas akciju sabiedrībai BALTA –  par sniegto iespēju studentiem analizēt un izstrādāt plānu unikālam objektam.

Nedēļas ietvaros studentiem bija arī iespēja iepazīt Latvijas kultūru un tradīcijas, piedalīties orientēšanās spēlē, spēlēt hokeju un nodarboties vēl ar citām aktivitātēm. Savukārt nedēļas noslēgumā viņiem bija jāprezentē izstrādātais plāns, kuru novērtēja žūrija.

Plašāk par PERM projektu mājaslapā.