Erasmus Jaunajiem uzņēmējiem noslēguma pasākums

16.01.2018.

Šī gada 11.janvārī Banku augstskolas Biznesa inkubatorā, norisinājās starptautiskās mobilitātes Erasmus Jaunajiem uzņēmējiem cikla noslēguma pasākums un pieredzes stāstu vakars. Interesentu vidū bija gan studenti, gan akadēmiskais personāls, kā arī potenciālie mobilitātes dalībnieki – jaunie uzņēmēji un mazo uzņēmumu vadītāji. Pasākumā viesojās Latvijas uzņēmums Flex.bi, kas sniedz biznesa inteliģences pakalpojumus un ir radījis unikālu datu vizualizācijas rīku, specializējoties komandu motivācijā un biznesa procesu attēlošanā. Komanda dalījās pieredzē, kā uzsākt uzņēmējdarbību, iepazīstināja ar uzņēmuma komandas vadības metodēm, kā arī sniedza iespēju klātesošajiem praktiski noskaidrot dažādus motivācijas veidus. Pasākuma izskaņā klātesošie kopā ar Flex.bi  iesaistījās brīva formāta jautājumu – atbilžu diskusijā par sev interesējošiem tematiem, tostarp mobilitātes norisi, uzņēmējdarbības uzsākšanu un komandas vadību.

Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem ir starptautiska apmaiņas programma, kas dod iespēju jaunajiem vai topošajiem uzņēmējiem gūt pieredzi, mācīties un iedvesmoties no pieredzējušiem ES mazo uzņēmumu vadītājiem.

2018. gada 1. februārī tiks uzsākts mobilitātes nākamais cikls, kura ietvaros aicināti pieteikties jaunie un topošie uzņēmēji, kā arī jau pieredzējuši mazo uzņēmumu vadītāji.

Vietējā kontaktpunkta projektu vadītāja

Zane Raščevska

Zane.Rascevska@ba.lv

www.erasmus-entrepreneurs.eu