Ēnu dienā Banku augstskolā jauniešiem būs iespēja iesaistīties arī Karjeras pasākumos

22.01.2015.

Tiem jauniešiem, kuri šogad Ēnu dienā, 11.februārī, ciemosies Banku augstskolā, par ēnu devējiem izvēloties kādu no augstskolas akadēmiskā vai administratīvā personāla, būs lieliska iespēja iesaistīties arī Karjeras dienas norisēs. Ēnu dienai ēnotāji var pieteikties līdz 4.februārim portālāwww.enudiena.lv.

Ēnu dienā Banku augstskolā šogad skolēni var pieteikties ēnot un iepazīt daudzas profesijas. Būs iespēja ēnot gan augstskolas rektoru Andri Sarnoviču un studiju prorektori Līgu Peisenieci, gan studiju programmu direktores – Elitu Lielo un Ditu Danosu (viņa ir arī Latvijas Modes palātas vadītāja), docentu Kristapu Lešinski. Iepazīstiet arī rektora asistenta kvalitātes vadības un administratīvajos jautājumos, karjeras konsultantu, projektu vadītāja un asistentu, personāla, sabiedrisko attiecību, sporta darba organizatora, informācijas tehnoloģiju speciālista, bibliotekāra un citu profesiju pārstāvju darba ikdienu!. Vakances meklējiet un piesakieties www.enudiena.lv!

Ēnu dienā Banku augstskolā ēnas iepazīsies ar izvēlētā speciālista darba ikdienu, dosies ekskursijā pa augstskolu, uzzinās par studiju procesu, apmeklēs lekcijas, piedalīsies sanāksmēs un varēs iesaistīties arī Karjeras dienas norisē. Jo tieši 11.februārī Banku augstskolā notiek tradicionālā Karjeras diena, kad klātienē satiekas topošie speciālisti un darba devēji. Visas dienas garumā studenti iepazīstas ar prezentācijām par prakses un darba iespējām, tiekas ar uzņēmējiem un saņem atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. 

Banku augstskolas
Komunikācijas un mārketinga daļa
inta.stipniece@ba.lv
67709290, 26331378