Banku augstskola aicina piedalīties LIAA izsludinātajā konkursā

29.09.2014.

Kā būtu, ja Tu izgudrotu velosipēdu no jauna? Labi, varbūt ne gluži velosipēdu, bet, piemēram, mobilo telefonu ar iebūvētu kafijas automātu? Ja Tev ir radusies spoža ideja, kā padarīt pasauli labāku vai vismaz savu ikdienu daudz interesantāku, aicinām piedalīties biznesa ideju konkursā “Ideju kauss 2014”, kuru jau astoto gadu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Visi interesenti – topošie uzņēmēji savas idejas konkursam var iesniegt no 2014.gada 3.septembra plkst. 12:00 līdz 2014.gada 17.oktobra plkst. 23:59 interneta vietnē www.idejukauss.lv, savas idejas aprakstu izklāstot uz vienas A4 lapas.

Iesniegtās idejas vērtēs divās kārtās. Katru pieteikto ideju vispirms izvērtēs divi eksperti, bet otrajā kārtā iekļuvušajiem pretendentiem būs jāsagatavo biznesa plāns. Divpadsmit labākie plāni tiks prezentēti klātienē žūrijai, kas arī noteiks uzvarētājus. Kopējais balvu fonds ir 17 000 eiro – € 7000 pirmajai vietai, € 5000 otrajai vietai, trešajai – € 3000, arī € 2000 naudas balva par labāko eko inovatīvo ideju.

Konkursu LIAA rīko projekta “Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Eiropas Savienība.

Konkursa nolikums un plašāka informācija par konkursu: www.idejukauss.lv.

Seko jaunumiem arī sociālajos tīklos:

https://twitter.com/idejukauss

http://www.draugiem.lv/idejukauss/