Dubultdiplomu maģistra studiju programma “Starptautiskās finanses un banku darbība”

21.08.2019.

Banku augstskola sadarbībā ar Šveices Biznesa skolu piedāvā dubultdiplomu maģistra studiju programmu “Starptautiskās finanses un banku darbība”.

Saskaņā ar Marijana Karanfiloska, SBS Swiss Business School vice prezidenti, šī maģistra studiju programma “Starptautiskās finanses un banku darbība”, ir paredzēta cilvēkiem, kuri jau uzsākuši karjeru finanšu un banku nozarē, kuri vēlas iegūt paaugstinājumu un veidot karjeru darbā, un cilvēkiem, kas jau sākuši karjeru, bet vēlas gūt papildus zināšanas finanšu un banku jomā.

Studiju programmā ir ievadkursi. Mācību programmā var studēt gan tādi, kuri nāk jau no banku un finanšu sektora, gan tādi, kuri vēlas sākt jaunu karjeru saistībā ar finansēm. Pēc studijām students saņem dubultdiplomu.

Santa Zvejniece, Manager of Assurance, PwC Latvija, Latvijas sertificēta nodokļu konsultante,  maģistra studiju programmas “Starptautiskās finanses un banku darbība” absolvente, informē, ka šo studiju laikā tiek gūtas vissvarīgākās zināšanas, piemēram, mārketinga, grāmatvedības un finanšu jomā. Viņai ir vairāki kolēģi, kuri arī absolvēja šo studiju programmu, strādā nodokļu, konsultāciju jomā. Viņi atzīst plašās iespējas, kuras sniedz šīs zināšanās.

Uz jautājumu “Kāpēc izvēlēties šo studiju programmu?” – Fredis Bikovs, “EVRY Latvia” vadītājs, “ABSL Latvia” valdes priekšsēdētājs, maģistra studiju programmas “Starptautiskās finanses un banku darbība” absolvents atbildēja, kad viņš meklēja skolu, bija daudzas skolas ar partnerattiecībām starptautiskās skolās. Šī bija vienīgā skola, kuras partneri izsniedza tieši tādu pašu diplomu, kādu tu no viņiem saņemtu. Viņam tas bija labas kvalitātes standarts.

Ja vēlaties starptautisku izglītību, neizbraucot no valsts, šī ir lieliska iespēja, jo pasniedzēji lido uz Rīgu, lai mācītu, un tu vari palikt mājās un turpināt karjeru, kas tev nav jāaptur.

Viņa bakalaura grāds bija vispārējā vadībā, tāpēc maģistra grāda iegūšanai viņš gribēja kaut ko specializētu kādā no vadības jomām, šī programma lielisks apvienojums ar padziļinātu izpratni par finansēm, kā arī vispārējās vadības kursi. Potenciālajiem studentiem viņš ieteiktu saprast, ka būs jāiegulda laika, process būs jautrs, lieliski cilvēki ap jums, tas būs dinamisks, un vēl viena daļa no mācību procesa – daudz komandas darbu un daudz dažādu projektu, kas ir jāatrisina. Studiju programma liek attīstīt komunikācijas prasmes.

Modernā pasaulē kļūst arvien svarīgāk iegūt zināšanas, jo pamatīgas zināšanas ir tas, kas laika gaitā tiek novērtēts.

Grāds sniedz diezgan lielas iespējas karjerai un nākotnei un sagatavo tik daudzām dažādām vadītāja problēmām, un jūs varat strādāt jebkurā jomā, ko vēlaties.