Darba devēji novērtē Banku augstskolu

11.07.2018.

Noslēdzies ikgadējais “Latvijas Darba devēju konfederācijas” un karjeras portāla “Prakse.lv” rīkotais darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un studiju programmu TOPs. 2018.gadā vairāk nekā 2650 Latvijas darba devēju ieteica labākās augstskolas un studiju programmas. TOPa mērķis ir parādīt topošajiem studentiem atzītākās studiju programmas un profesijas, kuras nākotnē būs pieprasītas darba tirgū. Tāpat arī novērtēt tās studiju programmas, kuras ir sagatavojušas augstākās raudzes speciālistus.

2018.gada TOPā Banku augstskola ierindojās augstajā 5.vietā starp visām Latvijas augstskolām. Savukārt studiju programmu TOP 10 iekļuva divas Banku augstskolas studiju programmas. Bakalaura programma “Finanses” ierindojās 4.vietā un bakalaura programma “Uzņēmējdarbības vadīšana” ierindojās 6.vietā starp visām Latvijā pieejamām studiju programmām!

Banku augstskolas augstais un stabilais novērtējums ir kārtējais apliecinājums kvalitatīvajām studiju programmām, kuras tiek izstrādātas ciešā sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem, tādējādi sagatavojot profesionālus finanšu un biznesa speciālistus, kuri ir gatavi darba tirgum jau studiju laikā.

Ar pilnu darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un studiju programmu TOPu iespējams iepazīties “Prakse.lv” mājaslapā – www.prakse.lv/top

Informāciju par uzņemšanu atradīsi – šeit.