Darba devēji iesaka Banku augstskolu

04.07.2017.

Noslēdzies ikgadējais “Latvijas Darba devēju konfederācijas” un karjeras portāla “Prakse.lv” rīkotais darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un studiju programmu TOPs. 2017.gadā vairāk nekā 2500 Latvijas darba devēju ieteica augstskolas un studiju programmas. TOPa mērķis ir parādīt topošajiem studentiem atzītākās studiju programmas un profesijas, kuras nākotnē būs pieprasītas darba tirgū.

2017.gada TOPā Banku augstskola ierindojās augstajā 5.vietā starp visām Latvijas augstskolām. Savukārt studiju programmu TOP 10 iekļuva divas Banku augstskolas studiju programmas. Bakalaura programma “Finanses” ierindojās 4.vietā un bakalaura programma “Uzņēmējdarbības vadīšana” ierindojās 6.vietā starp visām Latvijā pieejamām studiju programmām!

Banku augstskolas augstais novērtējums ir kārtējais apliecinājums kvalitatīvajām studiju programmām, kuras tiek izstrādātas ciešā sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem, tādējādi sagatavojot profesionālus finanšu un biznesa speciālistus, kuri ir gatavi darba tirgum.

Ar pilnu darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu un studiju programmu TOPu iespējams iepazīties “Prakse.lv” mājaslapā – www.prakse.lv/top