Ceļš pēc diploma – VASARAS IZLAIDUMS 2021

09.06.2021.

Tā diena tuvojas! 21. jūnijā Banku augstskolas ēkas (Skanstes ielā 43) iekšpagalmā, ievērojot visus drošības
pasākumus, notiks VASARAS IZLAIDUMS 2021!

Izlaidums norisināsies piecās kārtās:
  • plkst. 10:00bakalaura studiju programmu “Uzņēmējdarbības vadīšana” un “Inovācijas un produktu attīstība uzņēmējdarbībā” absolventiem;
  • plkst. 12:00bakalaura studiju programmu “Finanses” dienas un nepilna laika grupām un 1. līmeņa programmas “Grāmatvedība un finanses” absolventiem;
  • plkst. 14:00bakalaura studiju programmas “Finanses” vakara grupas absolventiem;
  • plkst. 16:00 – bakalaura studiju programmu “Starptautiskās finanses” un “Risku vadība un apdrošināšana” absolventiem;
  • plkst. 18:00maģistra studiju programmu absolventiem.

Ja studējošais izvēlās nepiedalīties Banku augstskolas 21.jūnija izlaidumā, diplomu, diploma pielikumus un citus dokumentus par studiju programmas pabeigšanu pēc šī izlaiduma varēs saņemt Banku augstskolā (Krišjāņa Valdemāra ielā 161, e-pasta adrese: sid@ba.lv).

Sakarā ar epidemioloģiskajiem noteikumiem katrā izlaiduma kārtā piedalīties drīkst tikai absolventi un Banku augstskolas personāls. Viesiem un ģimenes locekļiem būs iespēja svinīgo diplomu pasniegšanu vērot Facebook tiešraidē Banku augstskolas Facebook lapā.

SVARĪGI!

Banku augstskola informē, ka 2021. gada 21. jūnijā izlaidumā notiks fotografēšana un filmēšana, kā arī tiešraides ieraksta veikšana portālā Facebook, kur izlaiduma ieraksts būs pieejams 30 dienas.

Lai nodrošinātu pasākuma norisi un izsniegtu Jums diplomu, diploma pielikumus un citus dokumentus par studiju programmas pabeigšanu, Banku augstskolas darbinieki publiski nosauks Jūsu vārdu un uzvārdu, kā arī Jūs fotografēs un foto tiks ievietoti vietnē www.failiem.lv, kur tie būs pieejami lejupielādei 30 dienas izlaiduma absolventiem un Banku augstskolas darbiniekiem, kuri atbildīgi par pasākuma norisi.

Informējam, ka Banku augstskola publicēs 2021.gada 21.jūnija izlaiduma kopbildi Banku augstskolas mājaslapā un sociālajos tīklos.