Bizness 24h pusfinālā iekļuvušās komandas gatavojas nākamajiem pārbaudījumiem

20.03.2015.

Jau 9.aprīlī Banku augstskolā sāksies Latvijā populārās biznesa simulācijas spēles „Bizness 24h” pusfināls, kurā startēs 40 komandu, kas pārstāv Rīgas Valsts 1.ģimnāziju, Rīgas Valsts 3.ģimnāziju, Banku augstskolu, RTU, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāziju, Rīgas Valsts 2.ģimnāziju, Rēzeknes Valsts ģimnāziju, Rīgas vakara 9.(maiņu) vidusskolu, Jelgavas Valsts ģimnāziju, Saldus 1.vidusskolu, Ozolnieku vidusskolu, Jelgavas Spīdolas ģimnāziju un Rīgas 64.vidusskolu.

Konkursa ceturtdaļfināls Banku augstskolā norisinājās 24., 25. un 26.februārī, kad 100 komandu dalībnieki jauktās grupās aizvadīja spraigu dienu, izspēlējot biznesa simulācijas spēli “Fabrikants”. Spēles laikā jaunieši vada ražošanas uzņēmumus, mēģina iegūt labākos peļņas rādītājus un modelē ražošanas procesus.

40 komandas, kuru dalībnieki, spēlējot individuāli, ieguva vislielāko punktu skaitu, izvirzītas uz pusfinālu, kas Banku augstskolā notiks 9., 10. un 11.aprīlī. Pusfinālā komandām būs jāapliecina savas pārdošanas prasmes, būs jāmāk sadarboties, riskēt, meklēt un atrast jaunas iespējas. 10 komandas, kuras kopvērtējumā iegūs labākos rezultātus, dosies tālāk uz finālu, kurā būs jātiek galā ar īpaši sagatavotu biznesa uzdevumu.

Pirms ceturtdaļfināla Saldus 1.vidusskolas komandas „Commodus” dalībniece Agate Leja stāstīja, ka konkursam pieteikušies, skolotājas mudināti. „Būs ļoti aizraujoši izmēģināt savus spēkus simulācijas konkursā, kas noteikti dod jaunu pieredzi, praksi un ļauj iegūt jaunus draugus,” teica jauniete. Liels prieks, ka Agates komanda iekļuvusi pusfinālā! Veiksmi un izturību visām komandām nākamajā kārtā!

„Bizness24h” organizē Banku augstskolas studentu pašpārvalde sadarbībā ar Banku augstskolu un Nordic Training International. Projektā aicināti iesaistīties vidusskolēni un studenti, kuri interesējas par biznesu, tā darbību un vadīšanu, kā arī vēlas pārbaudīt savas zināšanas un spēkus, iejūtoties īstā biznesa vidē. Dalība konkursā sniedz iespēju plānot un attīstīt savu biznesa ideju, meklēt inovatīvus risinājumus, uzklausīt Latvijā atzītu uzņēmēju un pieredzējušu pasniedzēju ieteikumus.

Video un fotogaleriju no Bizness 24h ceturtdaļfināla, kas Banku augstskolā norisinājās 24., 25. un 26.februārī, skaties šeit: https://www.facebook.com/pages/Bizness24h/138717021889?fref=ts