Banku augstskolu absolvē 72 jaunie profesionāļi

09.02.2015.

Sestdien, 7.februārī, Banku augstskolas diplomus par iegūto maģistra grādu un 1.līmeņa profesionālo augstāko izglītību svinīgā ceremonijā kinoteātrī „Spendid Palace” saņēma 72 absolventi, kuri sekmīgi absolvējuši profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmas „Starptautiskās finanses un banku darbība”, „Finanšu vadība”, „Finanses”, „Inovatīvā uzņēmējdarbība”, „Uzņēmējdarbības vadīšana”, „Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” un pirmā līmeņa studiju programmu „Banku darbība”.

Prieks un lepnums par augstskolas izcilniekiem, maģistra studiju programmas „Starptautiskās finanses un banku darbība” absolventiem Ansi Balodi, Nissanku Diasu Randevu un Renāru Ragucki. Īpaši tika godināti arī izcilāko maģistru darbu autori, kuriem nodibinājuma „Banku augstskolas biznesa un finanšu pētniecības centrs” direktors Andris Nātriņš pasniedza naudas balvas. Tās saņēma Anastasija Barbarova, Inta Kusiņa, Margarita Matjanova, Jānis Mežsargs, Tatjana Barnjaka, Gints Lazdiņš, Oļegs Kononovs, Nissanka Diass Randevu, Līga Sīle, Kristaps Kaņeps, Viktors Turlais un Jānis Kālis.

Maģistra studiju programmas “Starptautiskās finanses un banku darbība” absolvents Ansis Balodis par inovatīvu un radošu maģistra darbu „Risku korekciju kvantificēšana transfertcenu noteikšanā. Uzņēmuma X situācijas analīze” saņēma AS Baltikums Bank  balvu –  „Baltikums Bank AWARD”.

Jau desmit gadu garumā norit Banku augstskolas un Šveices Biznesa skolas (SBS Swiss Business School) sadarbība kopīgo dubultdiplomu programmu īstenošanā, un maģistra studiju programmu „Starptautiskās finanses un banku darbība” šo gadu laikā absolvējuši jau vairāk nekā 150 studentu. Sestdien 14 jaunie maģistranti saņēma diplomu par iegūto maģistra grādu „Uzņēmējdarbības vadībā” Šveices Biznesa skolā un maģistra grādu finansēs un profesionālo kvalifikāciju “Finansists” Banku augstskolā. Sveikt Banku augstskolas absolventus bija ieradusies Šveices Biznesa skolas studiju prorektore Marijana Karanfiloska, kura teica paldies absolventiem par milzīgo ieguldīto darbu un vēlēja neapstāties pie sasniegtā, turpinot savu profesionālo izaugsmi.

Svinīgajā pasākumā absolventus sveica arī darba devēju pārstāvji un sadarbības partneri – valsts pārbaudījumu komisijas priekšsēdētājs, Banku augstskolas goda profesors un mecenāts Edvīns Samulis un valsts pārbaudījumu komisijas priekšsēdētājs, profesors Kārlis Ketners.

„Jūs varat būt lepni, ka esat absolvējuši tieši Banku augstskolu. Ar pilnu atbildību varu teikt, ka Banku augstskola ir viena no Latvijas vadošajām biznesa augstskolām, ko atzīst un novērtē arī darba devēji. Studenti var būt pārliecināti, ka šeit iegūst līdzvērtīgas zināšanas tām, ko piedāvā citas vadošās pasaules biznesa augstskolas,” sveicot absolventus uzsvēra E.Samulis, novēlot jauniešiem iegūtās vērtīgās zināšanas izmanot savas valsts, Latvijas labā.

 „Ja kāds no jums vēl domā – vai uzsākt mācības Banku augstskolā, varam teikt – nešaubieties! Te ir prasīgi un profesionāli pasniedzēji, aizraujošas lekcijas, un studenti vakaros neskatās pulksteņos, gaidot, kad beigsies nodarbības,” sakot paldies savai augstskolai, izlaidumā sacīja maģistra studiju programmu absolventi. Savukārt Banku augstskolas absolventu asociācijas padomes pārstāvis Fredis Bikovs aicināja ikvienu pievienoties absolventu asociācijai, jo tas ir lielisks veids, kā sniegt savu ieguldījumu absolventu un augstskolas izaugsmē vietējā un starptautiskā līmenī, veidot un uzturēt saikni starp absolventiem, augstskolu un studentiem.

_MG_6247 _MG_6290 _MG_7331