Banku augstskolas vasaras izlaidums 2019

03.07.2019.

2019. gada 21. jūnijā Kongresa namā norisinājās augstākās izglītības pirmā līmeņa, profesionālā bakalaura un profesionālā maģistra studiju programmu absolventu izlaidums.

Bildes no pasākuma ir pieejamas lejupielādei.

Banku augstskolu absolvēja 250 studenti, no kuriem 23 bija pirmā līmeņa, 158 profesionālā bakalaura, 68 profesionālā maģistra absolventi un 1 doktora studiju programmas absolvente.

Absolventus un viesus savās uzrunās sveica Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs, studiju prorektore Līga Peiseniece un SBS Swiss Business School viceprezidente Marijana Karanfiloska.

Andris Sarnovičs: “Citējot Pīteru Drakeru – “Labi speciālisti dara lietas pareizi, bet labi līderi – pareizās lietas!” – novēlu visiem Banku augstskolas absolventiem panākumus karjeras izaugsmē un ceļa turpinājumā uz zināšanu nerimstošu iegūšanu!”

Par izciliem bakalaura un maģistra darbiem tika sveikti 7 absolventi no dažādām studiju programmām: “Inovācijas un produktu attīstība uzņēmējdarbībā” absolvente Kadrija Valdemāre, “Risku vadība un apdrošināšana” absovents Kristiāns Kuzmovs, “Starptautiskās finanses” absolventes Krista Āboliņa, Janīna Juškeviča, Roberta Mūrniece un Katrīna Lea Prince un “Starptautiskās finanses un banku darbība” absolvente Ilze Vilka.

Novēlam, lai Jums visiem ir izdevusies vasara!

Par muzikālo apsveikumu rūpējās Banku augstskolas koris „Monēta”.

Pasākumu vadīja Zane Zablovska un Kristaps Jēkabsons.