Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža saņem Mazo Pūci

21.11.2017.

15.novembrī notika Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga balvu pasniegšanas ceremonija. Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža ierindojās pirmajā vietā nominācijā: specializētās vidējās mācību iestādes – koledžu grupā, saņemot Mazo Pūci.

Fonds kopš 2009. gada veido labāko skolu reitingu četrās nominācijās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas, tajā skaitā tehnikumi, arodvidusskolas un mūzikas skolas. Reitings tiek veidots balstoties uz skolēnu rezultātiem centralizētajos eksāmenos – latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, dabas zinībās (bioloģijā, fizikā, ķīmijā) un vēsturē.

Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžas direktors Jānis Pildavs uzsvēra, ka, balvas iegūšana bija mērķtiecīgs komandas darba rezultāts. Galvenais uzdevums bija panākt audzēkņu motivācijas paaugstināšanu, kas tika sasniegts sistemātiski strādājot gan ar pedagogiem, gan ar audzēkņiem. Balvas iegūšana apliecina to, ka, ieguldītais darbs ir nesis rezultātus un galvenie ieguvēji ir audzēkņi, jo tie spēja uzlabot savus rezultātus un iegūtās zināšanas palīdzēs viņiem tālākajā izaugsmē.