Banku augstskolas studenti iekļūst prestižajā L’Oreal Brandstorm 2020 finālā

18.05.2020.

Trīs Banku augstskolas studenti Lāsma Zaķe, Vendija Safonova un Juris Antoņevičs piedalījās starptautiskā studentu inovāciju konkursā un izcīnīja vietu uz prestižo  finālu L’Oréal Brandstorm 2020. Pēc ilgu gadu pārtraukuma Baltijas valstu un Polijas reģionu pārstāvēs augstskola no Latvijas, sīvā konkurencē izcīnot uzvaru reģionālajā finālā.

Novatoriskajā konkursā ik gadu piedalās vairāk nekā 40 000 studenti no vairāk nekā 65 pasaules valstīm. Fināla kārtā studenti sacentīsies ar  citu komandu izstrādātām idejām par 2020. gada konkursa tēmu – “Izveido skaistuma industrijas nākotni, kurā nav plastmasas”.

Lai mazinātu plastmasas lietošanu skaistuma industrijā Banku augstskolas komandas studenti nāca klajā ar inovatīvu ideju par videi draudzīgu, no dabīgiem materiāliem izgatavotu un jautri lietojamu iepakojumu. PIC  PAC  packaging ir iepakojuma kapsulas, kas ātri sadalās dabā, nekaitējot apkārtējai videi un domātas šķidrās kosmētikas iepakošanai. Studenti kopā ar ķīmijas nozares speciālistiem veikuši izpēti par iepakojuma sastāvdaļām, lai rastu labāko risinājumu inovatīvajam produktam. L’Oréal  mentoru un treneru vadībā studējošie tiks sagatavoti pasaules finālam.  L’Oreal  Brandstorm 2020 pasaules fināla uzvarētāju komanda iegūst iespēju ieviest savu biznesa ideju dzīvē, iegūstot trīs mēnešu apmaksātu prakses programmu  pasaules lielākajā start-up centrā Station F  Parīzē.

Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs: “Sasniegumi starptautiskā konkursā apliecina Banku augstskolas studējošo konkurētspēju un augsto sagatavotības līmeni. Mēs lepojamies ar saviem studentiem un pasniedzējiem, kas sagatavojuši studentus starptautiskā līmeņa konkursam. Novēlām izturību un veiksmi fināla kārtā!”

L’Oréal Baltic Personāldaļas vadītāja vadītāja Antra Veigure: “Pirmo reizi Brandstorm konkursa vēsturē Baltijas valstu un Polijas reģionu dodas pārstāvēt komanda no Banku augstskolas. Izvirzot PIC PAC risinājumu starptautiskajam finālam, kurā tiks pārstāvētas vairāk nekā 80 valstu augstskolu komandas, L’Oreal žūrija augsti novērtēja gan inovatīvo  un ilgtspējīgo ideju, kā arī to, kā tā bija pasniegta – studenti patiešām izcēlās ar projekta prezentāciju un spēju atbildēt uz žūrijas āķīgajiem jautājumiem. Turam īkšķus!”

Ieva Kozlovska Banku augstskolas pasniedzēja, studentu komandas L’Oréal Brandstorm 2020 vadītāja ieva.kozlovska@ba.lv .