Banku augstskolas simpātiju balvu par radošu biznesa ideju saņem Spīdolas Valsts ģimnāzija

26.04.2021.

No 22. līdz 26. aprīlim Junior Achievement Latvia Latvia kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru tiešsaistē organizēja skolēnu mācību uzņēmumu pasākumu CITS BAZĀRS 2021, kurā savu produkciju prezentēja 270 mācību uzņēmumi no visas Latvijas. Ikviens skolēnu radošos biznesa  piedāvājumus var aplūkot elektroniskajā katalogā: https://jalatvia.lv/katalogs

Banku augstskola ir aicinājusi studentus, absolventus, docētājus un darbiniekus atbalstīt visus uzņēmīgos skolu jauniešus un iegādāties skolēnu radītos produktus, lai attīstītu jauniešu uzņēmējspējas!  Saskaņā ar pasākuma norises gaitu, Banku augstskolai bija jāpiešķir viena augstskolas SIPMĀTIJU BALVA,  un to 26. aprīlī tiešsaistes CITS BAZĀRS 2021 apbalvošanas ceremonijā nosauca Banku augstskolas rektore Līga Peiseniece:

“Banku augstskolas Simpātiju balvu pasākumā CITS BAZĀRS 2021 saņem skolēnu mācību uzņēmums “Anti – V” no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas! Apsveicam! Mums tiešām patika Junior Achievment Latvia interneta veikals, jo ar produktiem bija iespēja iepazīties ikvienam, un mēs tos atbalstījām arī iegādājoties. Mēs vienmēr atbalstām radošos un neapturamos, kuri prot saskatīt, kas patērētājiem tagad ir nepieciešams. Un šogad patērētājiem ir nepieciešama drošība, tāpēc mūsu SIMPĀTIJU BALVA ir pirkums 100 EUR vērtībā ar šiem radošajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Tā būs mūsu korporatīvā dāvana, ko dāvināsim mūsu draugiem un partneriem Latvijā un ārvalstīs.”

Banku augstskolas atbalstītais produkts ir roku dezinfekcijas līdzeklis cietā veidā – kubiņos, kas spēj ne tikai dezinficēt, bet arī aizsargāt roku ādu. Gatavots no ekoloģiskām izejvielām: https://jalatvia.lv/katalogs/anti-v

Banku augstskola atbalsta uzņēmīgus skolēnus projektā CITS BAZĀRS jau vairākus gadus. Tas ir uzmundrinājums  ikvienam uzņēmīgam jaunietim šajā ekonomikas digitālās transformācijas periodā, kurā ir ne mazums sarežģījumu, tomēr atklāt jaunas iespējas – strauji attīstās interneta veikali, tirdzniecība on-line, digitālais mārketings. Tās ir iespējas nākotnes uzņēmējiem, un radošās prasmes jāattīsta jau skolas gados.