Banku augstskolas izlaidums 2022

08.06.2022.

Beidzot, kad darbu aizstāvēšanas uztraukums ir pagājis, varam pievērsties svētku svinēšanai!

 

Šogad svinīgais studiju noslēgums – Banku augstskolas izlaidums 2022! Ar īpaši personalizētu pieeju, svinēsim mūsu svētkus pašu Banku augstskolas Konferenču zālē, 2022. gada 17. un 18. jūnijā! Svinēsim katra studenta sasniegumus,  pulcēsimies kopā  – tikai grupu studenti, augstskolas vadība, docētāji un viesi (2-3 cilvēki katram absolventam).

 

Izlaidumi 17. jūnijā:

16:00 – 1. līmeņa studiju programmai “Grāmatvedība un finanses” un bakalaura līmeņa “Finanses” (nepilna laika studenti) absolventiem

18:00 – maģistra studiju programmu “Inovatīvā uzņēmējdarbība”, “Uzņēmējdarbības vadīšana”, “Business Administration” (ENG) un “Kiberdrošības pārvaldība” absolventiem

Izlaidumi 18. jūnijā:

10:00 – bakalaura studiju programmu “Finanses” un “Risku vadība un apdrošināšana” absolventiem

13:00 – maģistra studiju programmu “Finanšu vadība un “Finanses” absolventiem

16:00 – bakalaura studiju programmas “Biznesa Procesu Vadība” absolventiem
 
18:00 – graduates of Bachelor Study Programme “International Finance” and Masters programme “International Finance and Banking”, which we offer together with SBS Swiss Business School

 

Pēc svinīgā pasākuma kopā fotografēsimies, dzersim šampanieti un svinēsim dzīvi!

Priecāsimies Jūs redzēt izlaidumā un novēlam pārliecinoši aizstāvēt studiju noslēguma darbus!

 SVARĪGI!

SAISTĪBAS AR BIBLIOTĒKU

Absolventiem pirms studiju noslēguma ir jānokārto visas materiālās un finansiālās saistības ar bibliotēku. Studenti, kuri šīs saistības nenokārtos, izlaidumā nevarēs saņemt savus diplomus.

Tie studenti, kuriem ir parādi bibliotēkā, visticamāk, jau saņēmuši atgādinājumus par nepieciešamību nodot paņemtās grāmatas. Studenti, kas nav saņēmuši šādu atgādinājumu, bet nav pārliecināti par to, vai iepriekš nodevuši visus bibliotēkas materiālus, par sava lasītāja konta statusu var interesēties, rakstot uz e-pastu biblioteka@ba.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67387314. Absolventi, kuri ir saņēmuši atgādinājumu par nepieciešamību atgriezt grāmatas, var izmantot šo pašu kontaktinformāciju, lai noskaidrotu, cik un kādus materiālus vēl nepieciešams nodot.
Topošajiem absolventiem visas saistības ar bibliotēku jānokārto līdz 15. jūnijam. Grāmatas var nodot bibliotēkā tās darba laikā vai ārpus darba laika atstājot BA Informācijas centrā galvenās ēkas 1. stāvā. Atstājot grāmatas Informācijas centrā, par nodošanas faktu nepieciešams informēt bibliotēku, nosūtot e-pastu.

Ja grāmatas, kuras būtu jānodod, ir nozaudētas, absolventam līdz norādītā nodošanas termiņa beigām ir jākompensē to vērtība un jāapmaksā komisija 7 eiro apmērā par katru nozaudēto grāmatu. Kompensējamo grāmatu vērtības summu un apmaksas kārtību var uzzināt, sazinoties ar bibliotēku.

FOTO UN VIDEO IZLAIDUMA LAIKĀ

Banku augstskola informē, ka 2022. gada 17. un 18. jūnijā izlaidumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtas materiāls var tikt publicēts un izmantots mārketinga un publikāciju nolūkos.

Informējam, ka Banku augstskola publicēs 2022.gada 17. un 18. jūnija izlaiduma kopbildes Banku augstskolas mājaslapā un sociālajos tīklos. Tāpēc pirms izlaiduma ceremonijas lūgsim Jūs parakstīties par atļauju fotogrāfijas izmantot Banku augstskolas mārketinga un komunikācijas nolūkos.


TIEKAMIES IZLAIDUMĀ!