Banku augstskolas īstenotā projekta ietvaros vidusskolēni apciemo Bauskas uzņēmumu „Gusto”

09.10.2014.

Šodien, 9.oktobrī, Īslīces vidusskolas un Bauskas 2 vidusskolas vecāko klašu skolēni dodas vizītē uz SIA „Gusto”. Vidusskolēnu vizītes uz inovatīviem uzņēmumiem tiek organizētas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Banku augstskolas īstenotā projekta ietvaros.

„Gusto” ir neliels ģimenes uzņēmums, kas saviem klientiem un sadarbības partneriem piedāvā augstas kvalitātes dabisku kosmētiku. Viss ražošanas cikls ir roku darbs, kurā tiek ieguldīta patiesa mīlestība un cieņa pret mūsu klientiem. Ražošanā tiek izmantotas tikai dabiskas izcelsmes izejvielas – augstvērtīgas augu eļļas, sviesti, ziedūdeņi, ēteriskās eļļas un dabiskas izcelsmes aktīvās vielas. Gusto radīts ar pārliecību, ka Tu esi dabas dāvana, un dabā ir tas, kas Tev patiesi ir nepieciešams.

Skolēnu vizītes uzņēmumos tiek organizētas ar mērķi jauniešos un pedagogos radīt izpratni un interesi par inovācijām un uzņēmējdarbības sniegtajām iespējām un priekšrocībām. Vizīšu laikā vidusskolēni iegūst informāciju par inovatīviem, tehnoloģiski orientētiem komercuzņēmumiem Latvijā un tiek rosināti domāt par iespēju pievērsties uzņēmējdarbībai.

Vizīšu laikā skolēnus iepazīstina arī ar iespējamām uzņēmējdarbības atbalsta iespējām Latvijā. Projekta ietvaros kopumā visā Latvijā notiks 80 pasākumi, kuros iesaistīsies 1600 skolēnu.

Projektu „Latvijas skolu izglītojamo intereses par inovatīviem uzņēmumiem rosināšanas pasākumu rīkošana” īsteno LIAA sadarbībā ar Banku augstskolu aktivitātes „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Eiropas Savienība.

Iepazīties ar uzņēmumu sarakstu un pieteikties vizītēm var Banku augstskolas mājaslapā: https://www.ba.lv/node/4462

Papildu informācija: Aija.Rantina@ba.lv, tālr. 67709281, 29497363.