Banku augstskolas 30 gadu jubileja un absolventu salidojums

21.07.2022.

Banku augstskola ielūdz kopā svinēt un diskutēt mūsu jubilejas pasākumā “Banku augstskolas 30 gadu jubileja un absolventu salidojums”!

Šogad, 2022. gadā, Banku augstskola svin 30 gadu jubileju. Šajā laikā augstskola Latvijai devusi vairāk kā 12 000 absolventu, starp kuriem ir daudzu Latvijas organizāciju vadītāji, vadošie eksperti un uzņēmēji.  Kopā mēs esam spēks un pienācis laiks atkal satikties, lai sarunātos, diskutētu un svinētu!

Šīs vasaras izskaņā, 27. augustā, ielūdzam Jūs tikties Jaunās Teikas pasākumu centrā “Fantadroms”, kur no plkst. 15:00  notiks Banku augstskolas sarunas par aktuālām finanšu un biznesa tēmām uz vairākām skatuvēm kopā ar mūsu absolventiem – Latvijas vadošajiem ekspertiem. Sarunu skatuves ir publisks pasākums uz kuru gaidīts ir ikviens interesents! Mūsu jubilejas pasākuma mērķis ir izglītot sabiedrību par finanšu un biznesa aktualitātēm, dot iespēju satikties un veidot sadarbību ar dažādu nozaru ekspertiem, vadītājiem, kā arī, protams, svinēt Banku augstskolas panākumus 30 gadu laikā kopā ar Banku augstskolas docētājiem, darbiniekiem, absolventiem, studentiem un sadarbības partneriem.

Galvenā skatuve

15:00-15:45

Saruna par uzņēmējdarbības izaicinājumiem
Mārtiņa Bičevska (Banku augstskolas padomes priekšsēdētājs) saruna ar Ģirtu Rungaini (Prudentia).  

16:00-16:45

Saruna par finanšu sektora tendencēm un izaicinājumiem
Kārlis Danēvičs (SEB banka) vadīs sarunu ar Sanitu Bajāri (Finanšu nozares asociācija), Ģirtu Bērziņu (Swedbank), Jāni Abāšinu (Latvijas Apdrošinātāju asociācija), Iļju Arefjevu (Banku augstskola), Ansi Grasmani un Andri Nātriņu (Banku augstskolas Padomes pārstāvji)

17:00-17:45

Saruna par ilgtspējas izaicinājumiem uzņēmējdarbībā
Ilona Platonova (Banku augstskola) vadīs sarunu ar Natāliju Cudečku-Puriņu (Banku augstskola), Jekaterinu Novicku (Orients Audit & Finance), Rasmusu Pētersonu un Jāni Strautmani (Banku augstskolas Padomes pārstāvji).

 Paralēli galvenajai skatuvei, darbosies arī sarunu telpas, kuras veidotas sadarbībā ar mūsu partneriem:

 • “Ilgtspējīgās finanses”, sadarbībā ar SEB
  • 16.00 -16.45
   Saruna “Banku un uzņēmumu vajadzības ilgtspējas jomā”
   Dalībnieki:  Viktors Toropovs (SEB), Alisa Fiļa (SEB), Elīna Salava (ALTUM),  Irēna Emīlija Švilpe (Eiropas Komisija), Ieva Kustova (KPMG), Kristaps Lešinskis (Banku augstskola)
  • 17.00 -17.45
   Saruna “Kādas ilgtspējas kompetences darba devēji sagaida?”
   Dalībnieki: Inga Uvarova (Banku augstskolas lektore, doktorante, absolvente), Viktors Toropovs (SEB), Rudīte Vesere (VARAM), Kristaps Jēkabsons (Ziemeļlatvijas meži), Gunita Kuļikovska – Ķiesnere (VIVIDLY, Banku augstskolas vieslektore), Rihards Blese (LDDK).
 • Apdrošinātāju sarunas”, sadarbībā ar Latvijas Apdrošinātāju asociāciju
  • 17.45 -18.45
   Saruna “Apdrošināšana bez klapītēm uz acīm”
   Dalībnieki:  Jānis Abāšins (LAA), Zintis Gaspažiņš (Marsh Latvia), Kristaps Liecinieks (Balta), Kārlis Veisbārdis (Montea Insurance brokers), Endijs Melecis (If Insurance Baltic), Māris Krastiņš (Banku augstskolas lektors, programmas direktors).

 Visas skatuves sarunas tiks ierakstītas, lai vēlāk ar tām dalītos un turpinātu izglītošanos.

Savukārt no plkst. 19:00,  pasākuma otrajā daļā, notiks svinīgais apsveikumu koncerts ar rektoru un sadarbības partneru svētku uzrunām. Pasākumu noslēdz ballekurā mūs priecēs grupas “Carnival Youth”, “Bunch of Gentlemen” un pārsteiguma viesi. 


 • Ieejas biļete – 25 EUR

 • Atbalsti augstskolu un kļūsti par BA Zelta absolventu! Tavs atbalsts ļaus iemūžināt jubilejas pasākumu un diskusiju ierakstus nodot mūsu augstskolas studentiem!
  Pateicībā par atbalstu, Tavu vārdu iekļausim augstskolas atbalstītāju sarakstā pasākuma norises vietā, augstskolas informācijas kanālos un sagatavotajos video materiālos.

  Augstskolas zelta absolventa biļete – 150 EUR 

Biļetes uz pasākumu meklējiet Aula.lv

Lai iegūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, lūdzu rakstiet uz e-pastu alumni@ba.lv

Uz tikšanos augustā!

Jūsu,
Banku augstskola