Banku augstskola saņem maksimālo studiju virziena akreditāciju un pārsertificē kvalitātes vadības sistēmu

23.05.2017.

2017.gada 16.maijā pēc kārtējās kvalitātes vadības sistēmas pārsertifikācijas, Banku augstskola jau ceturto reizi kopš 2010.gada saņēma prestižo Investors in Excellence sertifikātu, kas apliecina Augstskolas kvalitātes vadības sistēmas atbilstību Lielbritānijas kvalitātes vērtētāju organizācijas Midlands Excellence izstrādātajiem standartiem. Tie balstās uz visaptverošās kvalitātes vadības principiem un izstrādāti atbilstoši izcilības pieejai. Standarti paredz organizācijas resertifikāciju ik pēc diviem gadiem. Sertifikātu piešķir Midlands Excellence oficiālais pārstāvis Latvijā  – SIA Latvia Excellence.

Tāpat 2017.gada 14.maijā saņemts Latvijas republikas Izglītības un zinātnes ministrijas apliecinājums par Banku augstskolas īstenotā studiju virziena “Ekonomika” akreditācijas rezultātiem. Visas studiju programmas šajā virzienā akreditētas uz maksimālo termiņu – 6 gadiem, līdz 2023.gada 10.aprīlim.

Banku augstskolas rektors, profesors Andris Sarnovičs pateicās visām iesaistītajām pusēm, īpaši akadēmiskajam personālam un augstskolas administrācijai par veikto darbu un apliecina notikušo ārējo novērtējumu lielo nozīmi augstas kvalitātes nodrošināšanā, kā arī nepārtrauktā darbības pilnveidē.

Banku augstskola ir valsts dibināta augstākās izglītības iestāde, kas jau vairāk nekā divdesmit gadus ir viena no atpazīstamākajām Latvijas biznesa skolām. Šobrīd tā īsteno kopskaitā 14 akreditētas profesionālās augstākās izglītības studiju programmas biznesa vadības un finanšu izglītības virzienos visos studiju līmeņos.