Banku augstskola piedalās 1000 pasaulē labāko Biznesa skolu konferencē

29.10.2014.

Banku augstskolas rektors A.Sarnovičs un dubultdiplomu programmu – MBA/MF “Starptautiskās finanses un banku darbība” un BBA/BF programmas “Finanses” direktore T.Mavrenko no 21.līdz 25.oktobrim Stambulā (Turcijā) piedalījās 1000 pasaulē labāko Biznesa skolu konferencē (Eduniversal World Convention).

Pasākumā Banku augstskola saņēma apbalvojumu – 2 Palmes Of Excellence, kas apliecina, ka Banku augstskola ir laba biznesa skola ar spēcīgu reģionālo ietekmi.

Eduniversal starptautiskā zinātniskā komiteja atzinusi Banku augstskolas maģistra studiju programmas “Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” un “Starptautiskās finanses un banku darbība” kā vienas no labākajām maģistra un MBA studiju programmām pasaulē. Studiju programma „Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” 2014.gadā sasniegusi 41.vietu starp 50 labākajām pasaules mākslas un kultūras menedžmenta maģistra studiju programmām, bet “Starptautiskās finanses un banku darbība” – 12.vietu starp 20 labākajām Austrumeiropas finanšu vadības maģistra studiju programmām.

Eduniversal World Convention ir starptautiska komiteja. kuras galvenie mērķi ir apvienot labākās pasaules biznesa skolas vienā federācijā, sekmējot izglītības attīstību vairāk nekā 150 pasaules valstīs.

Vairāk informācijas:  http://convention.eduniversal.com/ (par Eduniversal World Convention)

http://www.eduniversal-ranking.com/business-school-university-ranking-in-latvia.html (Latvijas augstskolu reitingi)

www.best-masters.com (programmu reitingi)