Banku augstskola pārsteidz ar aizraujošām lekcijām, atsaucīgiem un draudzīgiem studentiem

12.03.2015.

12.marts daudziem Banku augstskolas studentiem aizritēja mazliet neierastākā gaisotnē. Studentu pašpārvaldes organizētā pasākuma “Seko studentam” laikā viņiem visas dienas garumā “sekoja” vidusskolēni no dažādām Latvijas vidusskolām – Rīgas 64.vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Ozolnieku vidusskolas, Rīgas Purvciema vidusskolas, Rīgas 25.vidusskolas, Franču liceja, Rīgas 60.vidusskolas un Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas.

Topošie un esošie studenti kopā apmeklēja lekcijas, iepazinās ar studentu viesnīcu, bibliotēku, kafejnīcu, Studentu pašpārvaldi, ieguva jaunus draugus un dibināja kontaktus.
Dienas noslēgumā jauniešiem bija iespēja tikties kopīgā pasākumā, kad katrs no „sekotājiem” dalījās ar gūtajiem iespaidiem.
„Fantastiskas lekcijas, kolosāli pasniedzēji!” – savu sajūsmu neslēpa jaunieši, kuriem bija iespēja piedalīties Banku augstskolas docentu Daiņa Kriķa vadītajā matemātikas, Kristapa Lešinska „Uzņēmējdarbības” un Astrīdes Stonānes angļu valodas nodarbībā. „Tāpēc vien vērts studēt Banku augstskolā, lai par lekcijām nevis teiktu – es tās apmeklēju, bet gan – es tās izbaudīju!” saka jaunieši.

Ar patiesu sajūsmu viņi stāsta, cik pārsteidzoša ir Banku augstskolā vadošā draudzīgā, ģimeniskā atmosfēra. Tu kādam kaut ko vaicā, un tev atsaucas visi, kas ir līdzās! Lieliska sajūta! Ēnotāji arī augstu novērtē starptautisko vidi – ar ārvalstu studentiem risinājušās aizraujošas sarunas gan lekcijās, gan studentu viesnīcā un gaiteņos. Angļu valoda Banku augstskolas studentam patiesi jāzina, un tā tiek pilnveidota katru dienu!

Rīgas 64.vidusskolas 12.klases skolniece Evita Ramata par iespēju ēnot Banku augstskolas studentu uzzinājusi, kad viņas komanda februāra beigās piedalījās Studentu pašpārvaldes organizētās biznesa simulācijas spēles „Bizness 24h” pirmajā kārtā. Viņi ir to veiksminieku vidū, kas iekļuvuši pusfinālā, bet Evita izlēmusi iepazīt tuvāk pašu augstskolu un tās studentu ikdienu. „Pēdējais brīdis izlemt, kur studēt pēc vidusskolas beigšanas,” saka Evita. Viņa vēl nav pieņēmusi lēmumu, vairāk raugās uzņēmējdarbības vadīšanas programmu virzienā. Bet par šodien Banku augstskolā aizvadīto dienu meitene ir patiesi priecīga – ļoti labi pavadīts laiks, daudz jauku iespaidu un pozitīvu emociju!

Ja arī Tu vēlies uzzināt, kāpēc vērts izvēlēties ar finansēm un uzņēmējdarbību saistītu izglītību un kāda karjera Tev paveras pēc Banku augstskolas absolvēšanas, nāc uz Atvērto durvju dienu jau, 27.martā, plkst.16.00! Tiecies ar studentiem, absolventiem, pasniedzējiem, izzini, jautā un saņem atbildes!

IMG_2802