Banku augstskola paplašina sadarbību ar Latīņameriku

27.03.2023.

Banku augstskolas rektore Līga Peiseniece un Rafaela Nacionālās Universitātes (Universidad Nacional de Rafaela, Argentīna) prezidents Ruben Andres Ascua parakstīja memorandu 5 gadu sadarbībai. Līguma mērķis ir sadarbības mijiedarbība, kas stiprinās abu institūciju akadēmiskās vienības.

Citos vārdos, sadarbība starp abām augstskolām izpaudīsies sekojošajos veidos:

  • informācijas un akadēmisko materiālu apmaiņa;
  • pētniecības, mācībspēku un cita personāla vizītes un apmaiņa;
  • studentu un mācībspēku pieredzes apmaiņas vizītes;
  • koordinācija, lai sniegtu norādījumus noteiktām grāda programmām;
  • sadarbības pētījumu un citu projektu izstrāde;
  • kopīgu akadēmisku aktivitāšu, piemēram, lekciju, semināru, konferenču, simpoziju, īsu apmācību kursu un moduļu organizēšana, kas interesē abas augstskolas.

Šī sadarbība būs arī lielisks veids, kā abu pušu studentiem uzzināt vairāk par katra reģiona ekonomiku, piemēram, Banku augstskolas docents Jānis Bērziņš vadīs tiešsaistes lekcijas Rafaela Nacionālās Universitātes studentiem par ekonomiku.

Par Rafaela Nacionālo Universitāti

UNRaf tika dibināta 2014. gada 3. decembrī Rafaela pilsētā. Pašlaik universitātē studē 2600 studentu, augstskola piedāvā 18 bakalaura programmas un 3 maģistra programmas. Universitāte atrodas Santafē, Argentīnā.

Rafaela Nacionālajā Universitātē ir arī lietišķo pētījumu centrs: UNRaf Tec. Tā ir daudzdisciplīnu telpa pētniecībai, attīstībai un inovācijai, kas centralizē, ģenerē un

piedāvā resursus un iespējas, lai izveidotu saikni ar ražošanas, valsts un pilsoniskās sabiedrības nozarēm, kuru pamatā ir zinātne un tehnoloģija. Pētījumu centrā ir deviņas laboratorijas, kas apvieno komandas, resursus un talantus dažādās specialitātēs. Pašlaik tiek īstenoti 70 pētniecības projekti.

Vairāk informācijas:

https://www.unraf.edu.ar/

https://www.facebook.com/UNRafRafaela/?ref=ts&fref=ts

https://www.instagram.com/unraf.rafaela/

Ziņas foto: Igvasu ūdenskritums (Argentīna)