Banku augstskolā notiks diskusija par radošo industriju potenciālu

06.10.2015.

Banku augstskolas Absolventu asociācija aicina piedalīties diskusijā „Vai jau izmantojiet radošo industriju lielo potenciālu?” Diskusija notiks trešdien, 7.oktobrī plkst. 18:30 Banku augstskolas Konferenču zālē, K.Valdemāra ielā 161.

Diskusijas mērķis ir pulcēt uz sarunu radošus cilvēkus, kuri sava veiksmes stāsta veidošanai izmanto vai plāno izmantot biznesa vadības sniegtās iespējas. Radošajām industrijām iegūstot arvien lielāku nozīmi pasaules ekonomikā, ir svarīgi nodrošināt to ilgtspēju biznesa pasaules strauji mainīgajos apstākļos.

Diskusijā ar saviem veiksmes stāstiem iepazīstinās Madara More, uzņēmuma „Wooly World” īpašniece, Kristofers Ritovs, uzņēmuma „Kontaktu vēstniecība” dibinātājs, Klāvs Kalniņš, TV24 direktors un Filips Rubenis, radio „SWH” reklāmas daļas vadītājs. Diskusiju vadīs radošo industriju profesionāle Dita Danosa, kura ir arī Banku augstskolas profesionālās maģistra studiju programmas „Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” programmas direktore. Radošajiem uzņēmējiem pasākums ir arī laba iespēja uzzināt vairāk par D.Danosas vadīto programmu un tās sniegtajām priekšrocībām. Uz pasākumu aicināts ikviens, kuru interesē karjera radošo industriju nozarē un nozares attīstības potenciāls. Pasākumam nav dalības maksas.

Banku augstskola ir pirmā un šobrīd vienīgā studiju programma Baltijas valstīs, kas sagatavo uzņēmumu vadītājus darbam radošo industriju uzņēmumos, īstenojot profesionālo maģistra studiju programmu „Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās”.