Banku augstskola izstādē SKOLA 2020

28.02.2020.

No 28. februāra līdz 1. martam starptautiskā izstāžu centrā Ķīpsala norisinājās izstāde SKOLA 2020, kur ikviens, kurš vēlas studēt un papildināt savas zināšanas, vienkopus varēja iepazīties ar izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, un atrast piemērotāko mācību iestādi.

Atvērto durvju dienas noritēs TIEŠSAISTĒ pēc grafika

Banku augstskola piedalījās izstādē kopā ar citām valsts un privātām augstskolām, koledžām, profesionālās izglītības iestādēm, mācību centriem, vidusskolām u.c., kas piedāvā daudzveidīgas mācību un studiju programmas. Līdztekus notika pasākumi, kas sniedza plašāku izpratni par karjeras izvēli un dažādas citas aktuālitātes.

Izstāžu apmeklētēji varēja iepazīties ar augstskolas pamatstudiju, maģistra un doktorantūras  studiju programmu piedāvājumu un jauninājumiem studiju procesā. Pirmo reizi plašākai publikai Latvijas tirgū tika arī prezentēta jaunā programma Biznesa Procesu Vadība .

Banku augstskolas stendā visas izstādes laiku norisinājās aktivitātes “Nemāci man naudu skaitīt!” un “Naudas kaltuve”. Bija iespējams aizpildīt reģistrācijas anketu pasākumiem “Seko studentam”, kas bija plānots no 23. marta līdz 27. martam un “Sagatavošanās kursi matemātikā“, kuri bija ieplānoti no 24. marta līdz 26. martam, kā arī iegūt plašāku informāciju gan par studentu priekšrocībām, gan citiem plānotajiem pasākumiem Banku augstskolā.

Aktivitāte “Nemāci man naudu skaitīt!” pārbaudīja izstādes apmeklētāja spēju ne tikai ātri izskaitīt naudu, bet arī noteikt tā daudzumu pēc uz aci. “Naudas kaltuve” deja iespēju būt pašiem savas laimes kalējiem, šai gadījumā – naudas kalējiem un savā īpašumā iegūt īpašu Bankas augstskolas monētu.