Banku augstskola ikgadējā akcijā „Strādā jebkur” šogad vadīs publisku lekciju par risku vadību un apdrošināšanu

28.05.2015.

Šogad pirmo reizi sociālās kampaņas „Strādā jebkur” ietvaros, ko organizē Microsoft Latvia sadarbībā ar valsts un NVO partneriem, notiks lekcija studentiem publiskā formātā. Banku augstskolas „Risku vadība un apdrošināšana” bakalaura studiju programmas studentiem viena lekcija 28.maijā no plkst. 13:00 norisināsies ārpus ierastajām augstskolas klausītavām – skvērā pie Operas un ikviens interesents aicināts piedalīties.

Banku augstskolas bakalaura studiju programma „Risku vadība un apdrošināšana” ir Latvijā unikāla iespēja jauniešiem apgūt finanšu analītiķa profesiju un specializēties darbam vienā no lielākajiem finanšu sektoriem pasaulē – apdrošināšanas biznesā, kā arī padziļināti apgūt risku vadības risinājumu nianses un metodes.

Banku augstskolas administrācijas pārstāvji arī piedalīsies akcijā, vienlaikus nodrošinot nepārtrauktu darba procesu apstākļos, kas atbalsta elastīgu darba veidu. Pārstāvji būs gan no starptautiskās sadarbības, gan rektorāta, mārketinga un citu funkciju struktūrvienībām.

Kampaņas „Strādā jebkur!”  mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu un parādīt tā priekšrocības, ieguvumus. Arī augstākās izglītības nodrošināšanā iespējama elastīga pieeja gan norises vietas, gan līdzekļu izvēlē, ja vien tas atbilst labajai praksei studiju procesa organizēšanā.

„Strādā jebkur!” sociālā kampaņa notiek jau ceturto gadu un šogad to īsteno Microsoft Latvia, Lattelecom, DPA, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības Ministrija (VARAM), Izglītības un zinātnes ministrija un Pasaules Dabas Fonds.

 „Strādā jebkur!” sociālā kampaņa notiek jau ceturto gadu un šogad to īsteno Microsoft Latvia, Lattelecom, DPA, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības Ministrija (VARAM), Izglītības un zinātnes ministrija un Pasaules Dabas Fonds. Banku augstskola akcijā piedalās jau trešo reizi pēc kārtas.

Kontakti medijiem:

Sanita Heinsberga

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja
Banku augstskola
Tālrunis: 67709290, 29660153
E-pasts: sanita.heinsberga@ba.lv
www.ba.lv