Banku augstskola aktīvi piedalās Finanšu izglītības nedēļā

10.03.2015.

Šonedēļ, no 9. līdz 15. martam, visā Latvijā norisinās trešā Finanšu izglītības nedēļa. Tās laikā skolēniem, studentiem, skolotājiem un ikvienam interesentam tiek organizēti dažādi izglītojošo pasākumi – vieslekcijas un publiskās lekcijas, konkursi, semināri, klātienes konsultācijas, dalīšanās ar labiem finanšu padomiem. Finanšu nedēļā vairāki pasākumi notiek arī Banku augstskolā.

9.martā plkst.18.00 Banku augstskolas studenti  un absolventi piedalīsies sociālās un finanšu izglītības biedrības informatīvajā iepazīšanās pasākumā „No gudra patērētāja līdz izglītotam klientam!”, apgūstot prasmes izglītot sabiedrību finanšu jautājumos.

10.martā plkst.14.00 Banku augstskolas studenti piedalīsies SEB bankas sociālekonomikas eksperta Edmunda Rudzīša lekcijā “Personīgo finanšu pārvaldīšana, riski un iespējas”.

11.martā plkst.11.50 -13.20 studiju programmu „Banku darbība” un „Grāmatvedība un finanses” studentiem būs iespēja piedalīties Nordea naudas skolas lekcijā „Miljonāra domāšana”.

12.martā plkst.10.10 – Latvijas Bankas Starptautisko attiecību un komunikācijas pārvaldes Starptautisko attiecību un protokola daļas vecākās ekonomistes Antras Trenko vieslekcija “New EU toolbox for economic policy and crisis management”. Savukārt plkst.12.20 studenti un absolventi aicināti uz Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidenta Jāņa Abāšina lekciju “Apdrošināšanas nozare Latvijā un ārpus tās”.

Finanšu izglītības nedēļas pasākumu kalendārs pieejams: http://www.fktk.lv/lv/publikacijas/finansu_izglitibas_nedela/2015/2015-02-24_pasakumu_kalendars/

Trešās Finanšu izglītības nedēļas partneri ir  Finanšu un kapitāla tirgus komisija, Banku augstskola, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Banka, Valsts izglītības satura centrs, Bērnu sociālās un finanšu izglītības biedrība, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Latvijas Komercbanku asociācija un komercbankas – Swedbank, SEB banka un Nordea banka, Latvijas Apdrošinātāju asociācija u.c.