Banku augstskolā aizvadīta Ēnu diena

11.02.2015.

11.februārī, Ēnu dienā, Banku augstskolā spraigu un radošu dienu pavadīja 9 burvīgas ēnas – Monta Reinicāne no Ogres 1. vidusskolas, Nikola Škirmante un Deniss Pavlovs (Rīgas 40.vidusskola), Annija Slēze (Rīgas Lietuviešu vidusskola), Ance Krjukova (Rīgas Juglas vidusskola), Ariana Kutovska (Ropažu vidusskola), Andris Barviks (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija), Annija Puķīte (Rīgas 49. Vidusskola) un Karolīna Čaikovska no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas!

Notikumiem bagāta! Jaunas informācijas pārpilna! Emocionāla un sirsnīga! Banku augstskolā strādā superīgi cilvēki! Fantastiska diena! Tie ir tikai daži no ēnotāju vērtējumiem! Vispārsteidzošākais, ka neviena no ēnām nepavadīja kopā ar saviem ēnu devējiem ieteiktās stundas – no 4 līdz 6. Visas ēnas izrādīja patiesu interesi būt kopā ar saviem ēnu devējiem pilnu darba dienu un pat vēl ilgāk!

Jaunieši ēnoja Banku augstskolas rektoru Andri Sarnoviču, studiju prorektori Līgu Peisenieci, maģistra studiju programmas „Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” direktori Ditu Danosu, projektu vadītāju ārvalstu sadarbības jautājumos Zani Zablovsku, ERASMUS programmas koordinatori Elmīru Gasanovu, projektu vadītāju mobilitātes jautājumos Aigu Anitenu, Karjeras centra Prakses vadītāju Ilmāru Pilinieku, sporta un mārketinga pasākumu organizatori Gintu Kravali un sabiedrisko attiecību speciālisti Intu Stīpnieci.

Ēnas kopā ar saviem ēnu devējiem piedalījās gan lekcijās, gan dažādās darba sanāksmēs un tikšanās, iesaistījās Karjeras dienas norisē un devās arī uz pasākumiem ārpus augstskolas. Tā, D.Danosas ēnai bija fantastiska iespēja vakarā doties uz Dekoratīvas mākslas un dizaina muzeju, uz tikšanos ar Latvijas laikmetīgā dizaina ekspozīcijas HUMANIZĀCIJA kuratoriem Ingunu Eleri, Barbaru Ābeli un savu ēnas devēju – Ditu Danosu. „Ēnu diena pārspēja visas manas cerības!” atzīst Karolīna.

Paldies visām aktīvajām, zinātkārajām ēnām! Mēs kopā pavadījām patiesi piepildītu un radošu dienu!

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.