Banku augstskola aicina piedalīties izglītojošā seminārā par kiberdrošību  

14.09.2015.

Banku augstskola sadarbībā ar ISACA Latvijas nodaļu aicina kiberdrošības profesionāļus, interesentus, studentus un pētniekus piedalīties izglītojošā seminārā. Pasākums notiks 2015.g.16.septembrī, no plkst. 17:00 – 18:30, Rīgā, Kr.Valdemāra 161, Konferenču zālē.

Seminārā par aktualitātēm Latvijas kiberdrošības politikā informēs Aizsardzības ministrijas nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vecākā referente Elīna Neimane. Par kiberrisku apdrošināšanu stāstīs Rinkos Spektras UADBB Latvijas filiāles vadītājs Arturs Piliksers, savukārt LIKTA pozīcijā par Digitālās Vienotā tirgus stratēģijas ietekmi uz Latviju kopumā semināra apmeklētājus ievadīs Lattelecom Juridiskās daļas direktors Toms Meisītis.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Īpaši aicināti ISACA, LIKTA, LATA, DEG un LTRK biedri, kā arī Banku augstskolas studenti.

Banku augstskola ir valsts dibināta augstākās izglītības iestāde, kas jau vairāk nekā divdesmit gadus ir viena no atpazīstamākajām Latvijas biznesa skolām. Šobrīd tā īsteno kopskaitā 14 akreditētas profesionālās augstākās izglītības studiju programmas biznesa vadības un finanšu izglītības virzienos visos studiju līmeņos.

 Vairāk informācijasSintija Deruma,
Maģistra studiju programmas „Kiberdrošības pārvaldība” programmas direktore

Saistītas ziņas