Banku augstskolas studenti Euroweek 2020

11.05.2020.

Jau 26 gadus katru pavasarī starptautiskajā studentu projektu pasākumā Euroweek tiekas studenti un pasniedzēji no vairāk neka 15 Eiropas valstīm, ASV, Kolumbijas. Parasti pasākumā piedalās vairāk nekā 150 dalībnieki.

Dalībnieku vēlmi piedalīties šajā pasākumā nav atturējusi Islandes vulkāna aktivitāte 2010.gadā, Briseles notikumi 2016.gadā, COVID19 pandēmija 2020.gadā.

Šī gada Euroweek organizēja Grieķijas augstskola International Helenic University. Dimitrios Maditinos ar komandu paveica patiešām izcilu darbu, lai pasākums Euroweek 2020 notiktu.

Šoreiz dalībnieki satikās tiešsaistes konferencē un prezentēja kopīgo pētījumu rezultātus. Liels prieks par 13 komandu prasmi strādāt virtuālās komandās, veikt pētījumus, sagatavot prezentācijas video. Kā atzina paši dalībnieki- ir iegūta unikāla pieredze un arī draugi.


Īpašs prieks un lepnums par komandām, kurās strādāja Banku augstskola studenti.
🏆 Komanda, kurā kopā strādāja ASV, Čehijas un Latvijas studenti – Juris Antoņevičs un Kintija Šulte ieguva 1.vietu 7 komandu konkurencē.
🏆Komanda, kurā kopā ar Francijas studentiem strādāja Dana Lepste un Diana Kraule ieguva 2.vietu 6 komandu konkurencē..
🏆Abas komandas konsultēja bijušie Euroweek dalībnieki, tagad jau Banku augstskolas docētāji Zane Raščevska un Eduards Aksjonenko.

Prieks, ka Euroweek tradīcijas turpina jaunie un viņiem lieliski izdodas.
Apbrīna un prieks par Primenetworking ģimeni, kurā dažādu valstu pasniedzēji ar lielu aizrautību sadarbojas un atbalsta studentus, tos konsultē, iedvesmo un motivē. Tā ir īpaša sadarbības komūna.