BA studentu ēnošana SEKO STUDENTAM 2022 šogad notiks 14.- 18.martā

21.02.2022.

Arī šogad no 14.-18. martam notiks Banku augstskolas Studējošo pašpārvaldes (BASP) rīkotais pasākums “SEKO STUDENTAM 2022”, kurā nedēļas garumā būs iespēja izsekot Banku augstskolas studenta gaitas. Pasākums notiks tiešsaistē.

Reģistrējies līdz 1.martam: ŠEIT!

“SEKO STUDENTAM” ir ikgadējs Banku augstskolā studējošo attālinātās ēnošanas pasākums vidusskolēniem, kura norisi organizē Banku augstskolas studējošo pašpārvalde (BASP) sadarbībā ar augstskolas Komunikācijas un mārketinga daļu.

Banku augstskolas 1. kursa studente Renāte Kārkliņa (bakalaura programma Finanses), iepriekšējā gada Seko Studentam 2021 dalībniece Banku augstskolā:

“Lai arī “Seko studentam” norisinājās attālināti, tas mani neatturēja iestāties Banku augstskolā, jo visnoderīgākais no šī pasākuma nebija zudis – iespēja satikties ar studentiem, kuri padalījās ar savu pieredzi, viņuprāt, ieguvumiem, studējot tieši Banku augstskolā, kā arī laipni atbildēja uz visiem jautājumiem, kuri bija radušies. Iespēja parunāties ar studentiem bija visvērtīgākais šajā pasākumā, kā arī studiju vietas izvēlē kopumā. Galvenais ir nebaidīties un jautāt visu, kas ir neskaidrs, jo neviens nespēs labāk atbildēt uz šiem jautājumiem, paskaidrot nesaprotamo kā students, kurš pats ir gājis tam visam cauri.”

Banku augstskola 1. kursa studente Rūta Paula Fernata (bakalaura programma Biznesu procesu vadība), iepriekšējā gada Seko Studentam 2021 dalībniece Banku augstskolā:

“Tieši pirms gada, piedaloties “Seko studentam 2021″, pārliecinājos par savu vēlmi studēt Banku augstskolā. Šī pasākuma ietvaros pieņēmu iespēju piedalīties dažās lekcijās, kas radīja ieskatu par studiju norisi. Tas manī radīja pārliecību, ka es šeit iederēšos. Atskatoties uz šo pasākumu, esmu pateicīga, ka nolēmu par labu studijām Banku augstskolā.”

 

Pasākumā “SEKO STUDENTAM 2022” var piedalīties ikviens vidusskolēns, kurš reģistrējas Banku augstskolas sagatavotajā anketā, kurā izvēlas, kurā studiju programmā studējošajiem studentiem vēlas sekot un kurā sev vēlamajā laikā un formātā vēlas piedalīties lekcijās.

Vidusskolēniem ir iespēja pieteikties studentu izsekošanai bakalaura studiju programmās:

· Grāmatvedība un finanses (pirmā līmeņa studijas)

· Finanses

· Starptautiskās finanses 

· Biznesa procesu vadība (klātiene vai tālmācība)

· Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas

Līdzdalība šajā Banku augstskolas pasākumā ir unikāla iespēja iztaujāt studentu, kuram notiek sekošana, iepazīties ar studiju procesu un Banku augstskolas sniegtajām studiju un izaugsmes iespējām bakalaura studiju programmās. Šis pasākums skolniekam sniegs lielisku un noderīgu pieredzi, izvēloties savu nākotnes studiju vietu un veidu.

Banku augstskolā iespējams piedalīties arī regulārajās ATVĒRTO DURVJU DIENĀS.

Par plānotajām Atvērto durvju dienām pirmā līmeņa un bakalaura studiju programmās lasiet šeit: https://ej.uz/62je

Uz tikšanos Banku augstskolā!

*dalība klātienē, uzrādot sadarbspējīgu Covid19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu