BA futbola komanda piedalās minifutbola turnīrā

24.05.2023.

Šī gada 14. maijā Rīgas Tehniskās universitātes futbola laukumā norisinājās ikgadējais Latvijas futbola sacensības studentiem, kurā Banku augstskolas futbola komanda sacentās spēkos pret Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), Rīgas Tehnisko universitāte (RTU), Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) un Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE).  Banku augstskolas futbola komanda minifutbola turnīrā izcīnīja 3. vietu savā grupā. Apsveicam!

14. maija turnīra rezultāti:

RSU – BA  1:0

BA -RTU-2  1:1

LBTU – BA 1:1

SSE – BA 0:0

Foto autors: Rīgas Futbola federācija.

Minifutbola turnīrā piedalījās – Niks Bors, Dāvis Vaitkuss, Edgars Bite, Kārlis Džeriņš (komandas kapteinis), Abdulaziz Allayarov, Grigorijs Cvetkovs, Sentis Fiļipovs, Rūdolfs Fogelis, Mārtiņš Ēriks Veckagans

Par saviem iespaidiem vairāk pastāstīs komandas spēlētājs Kārlis Džeriņš: “Banku augstskolas futbola komanda pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriežas uz Latvijas studentijas futbola skatuves. Pēc līdzvērtīgām cīņām ar tādu skolu komandām kā RSU un RTU, ceturtdaļfinālā piedzīvots sāpīgs zaudējums pēcspēles sitienos pret principiālo pretinieku SSE. Tomēr komandas gars atkal ir dzīvs un lūkojamies pretim nākamajām sacensībām!”

“Liels prieks par BA komandu, kur katrs no puišiem atdeva visus spēkus, lai tik pienācīgi pārstāvētu savu un skolas godu! Komandai, spēlējot praktiski bez maiņām, vairāki komandas biedri guva traumas, bet turpināja spēlēt ar sakostiem zobiem pat par spīti tam. Komandas gars un saliedētība bija tas, kas pēc garās Covid pauzes bija tik ļoti pietrūcis.”

Foto autore: Monta Lote Ābola