ATVĒRTO DURVJU DIENĀ piedalās vidusskolēni no 30 Latvijas vidusskolām

10.03.2021.

Pirmās ATVĒRTO DURVJU DIENAS Banku augstskolā šogad notika 9.martā Zoom tiešsaistē. Pasākumā visus interesentus Banku augstskolas komanda iepazīstināja ar bakalaura un pirmā līmeņa piecām studiju programmām –  to saturu, starptautiskajām akreditācijām un sertifikātiem, studiju procesu, studiju ilgumu, nodarbību grafiku un valodu un katras programmas izmaksām, kā arī ieskatu pašreizējo Banku augstskolas studentu dzīvē, kuru sniedza Banku augstskolas studentu pašpārvaldes (BASP) pārstāve.

Tā ir tradīcija, ka BA ATVĒRTO DURVJU DIENĀS piedalās arī katras studiju programmas direktors, ar kuru īpašā sarunu sesijā pasākuma noslēgumā interesenti var satikties individuāli t.s. Zoom  “breakout rooms” un uzdot savus jautājumus tiešā dialogā. Vidusskolēni no vairāk nekā 30 Latvijas skolām un ģimnāzijām, kuri iesaistījās Zoom tiešsaistē, šo iespēju aktīvi izmantoja.

Banku augstskolas studiju prorektore Biruta Dzērve: Vakardien kļuvām vēl pieejamāki un draudzīgāki vismaz 30 skolu pārstāvjiem, kuri tiešām aktīvi piedalījās un interesējās par mūsu augstskolā īstenotajām programmām. Pateicoties Banku augstskolas spējai ātri mainīties un pielāgoties jauniem apstākļiem, esam digitālā tiešsaistē izveidojuši aizraujošu, dinamisku pasākumu, lai uzrunātu visus interesentus vienkopus, kā arī raduši risinājumu, kā pārrunāt individuāli ar katru skolēnu tieši viņam svarīgos jautājumus. Uz tikšanos nākamajos ATVĒRTO DURVJU DIENAS pasākumos!”

Šajā reizē BA ATVĒRTO DURVJU DIENU pasākumam bakalaura studiju programmām bija reģistrējušies 64 vidusskolēni no skolām visos Latvijas novados, visvairāk interesentu bija no Rīgas skolām  – kopā 10 vidusskolas un ģimnāzijas un 5 Pierīgas mācību iestādes, kā arī no Vidzemes  reģiona – 8 mācību iestāžu pārstāvji, no Zemgales un Latgales pa divām skolām, savukārt Kurzemi visplašāk pārstāvēja Liepāja ar četrām mācību iestādēm.

Ar bakalaura un pirmā studiju līmeņa studiju programmām plašāk ikviens interesents var iepazīties šeit:

Biznesa procesu vadība

Finanses

Starptautiskās finanses

Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas

Grāmatvedība un finanses

Nākamā ATVĒRTO DURVJU DIENA bakalaura un pirmā līmeņa studiju programmām Banku augstskolā notiks 13.aprīlī Zoom tiešsaistē, reģistrācija šim pasākumam sāksies 16. martā. https://www.ba.lv/augstskola/zina/atverto-durvju-diena-bakalauru-studiju-programmam-9-marta/