Atvērtā lekcija “Mākslīgais intelekts mārketingā” 6. novembrī

02.11.2018.

Otrdien, 6. novembrī plkst. 14:00, K. Valdemāra ielā 161, 102. telpā  notiks atvērtā* lekcija un diskusija “Mākslīgais intelekts mārketingā” (retārgetings kā tehnoloģija un rezultātu sasniegšana e-komercijā), kurā uzstāsies Banku augstskolas absolvents Kaspars Driķis. Lekcija notiek Uzņēmējdarbības vadīšana bakalaura programmas E-komercija kursa ietvaros. Lekciju klātienē var apmeklēt aizpildot anketu zemāk līdz 5.novembra plkst. 23:59 vai arī skatīties to tiešsaistē Banku augstskolas Facebook lapā. Vietu skaits ir ierobežots!

Kaspars Driķis ir atbildīgs par jaunu reklāmdevēju iegūšanu un RTB House pārdošanas stratēģijas izstrādi Balkānu, Baltijas, Kazahstānas un Baltkrievijas tirgos. Viņš ir tiešsaistes entuziasts ar 9 gadu profesionālo pieredzi. Pirms RTB House viņš bija iesaistīts dažādos digitālajos un jaunuzņēmumu projektos. Viņš ir vadījis Gemius filiāli Latvijā, vadošo Centrālās un Austrumeiropas tiešsaistes izpētes uzņēmumu.

*Šis ir publisks un bezmaksas pasākums, kurā var notikt fotografēšana un filmēšana. Piedaloties šajā pasākumā, Jūs, iespējams, tiksiet filmēts un nofotografēts. Ieejot pasākuma norises vietā, Jūs dodat piekrišanu un pilnvarojumu Jūs filmēt, fotografēt un ierakstīt pasākuma skaņu, kā arī pasākuma rīkotājiem izmantot iegūtu materiālu pēc saviem ieskatiem. Ja nevēlaties tikt filmēts un fotografēts, lūdzam par to informēt pasākuma organizētājus.