Atvērtā lekcija: “Komunikācijas nozīme uzņēmumā” 28.martā

14.03.2019.

Ceturtdien, 28. martā plkst. 15:30, K. Valdemāra ielā 161, Konferenču zālē notiks atvērtā* lekcija un diskusija “Komunikācijas nozīme uzņēmumā”, kurā uzstāsies Banku augstskolas absolvente Lineta Mikša. Lekciju  var apmeklēt klātienē vai arī skatīties to tiešsaistē Banku augstskolas mājaslapā www.ba.lv vai Facebook lapā.

Darbs ir vieta, kur notiek nemitīga enerģijas un informācijas aprite, jo pasaule mums apkārt nemitīgi mainās. Līdz ar to, ikdiena mainās arī uzņēmumiem un darbiniekiem. Kā strādāt tad, kad nekas nav pastāvīgs un visu laiku viss mainās? Kāda ir šī laikmeta komunikācijas loma uzņēmumos?

Lineta Mikša ir “Orkla Latvija” komunikācijas direktore. Ikdienā viņa pārstāv tādus Latvijā labi zināmus un tautā mīlētus zīmolus kā “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Spilva”, “Ādažu Čipsi”, “Everest”, “Gutta”, “Latplanta” u.c. Komunikācija ir viņas ikdiena: gan ar darbiniekiem, gan medijiem, sadarbības partneriem un citām iesaistītajām pusēm. Lineta strādā “Orkla” grupā kopš 2016.gada, sākot vadīt komunikāciju vienā no Orkla uzņēmumiem Latvijā, bet šodien viņa ir atbildīga par korporatīvo komunikāciju visos “Orkla” uzņēmumos Latvijā. Lineta ir ieguvusi bakalaura grādu “Uzņēmējdarbības vadīšanā” un maģistra grādu “Finanšu analītikā” Banku augstskolā, kas ir palīdzējis veidot viņas visaptverošo izpratni par biznesu.

*Šis ir publisks un bezmaksas pasākums, kurā var notikt fotografēšana un filmēšana. Piedaloties šajā pasākumā, Jūs, iespējams, tiksiet filmēts un nofotografēts. Ieejot pasākuma norises vietā, Jūs dodat piekrišanu un pilnvarojumu Jūs filmēt, fotografēt un ierakstīt pasākuma skaņu, kā arī pasākuma rīkotājiem izmantot iegūtu materiālu pēc saviem ieskatiem. Ja nevēlaties tikt filmēts un fotografēts, lūdzam par to informēt pasākuma organizētājus.